„Kas tai yra? Labai skanu“, – pirmą kartą gyvenime ragaudamas balandėlius kalbėjo RUSKO. Svečias pageidavo ko nors lietuviško. Virtuvę įvertino iškeltu nykščiu. Kaip ir festivalio žmones, siautusius jo įkaitintame dubstepo vakarėlyje. „Lietuviai, jūs esate nuostabūs!“ – sakė jis, pats ant scenos kone išsinėręs iš odos.

Gerą laiką antrojoje festivalio scenoje turėjo ir kauniečiai „Flying Saucer Gang“. „Kadangi laikas – limituotas, būsime čia iki pusės dvylikos. Grosim, kol nenutemps apsauginiai“, – juokavo grupė. Jų pasirodymo metu netrūko aštrių tekstų. Publikai vaikinai priminė ir kitados „Cisco Kid“ į folklorą įvestas eilutes „Kas nešokinės, tas...“.

Greta grupės superhitų, tokių kaip „She Caribbean“ ar su OG Version atlikto „Kevino Duranto“, festivaliautojai gavo progos pamatyti ant scenos ir Karoliną Meschino, kuri susprogdino savo internetinę bombą „Story“, rašoma spaudos pranešime.

Didžiąją sceną vakar atidarė junior a. „Šita kelionė man pradeda patikti“, – sakė jis. Vaikinas pratęs koncertuoti naktį, bet šįkart jam būtų pravertę saulės akiniai. „Blemba, kodėl jų nepasiėmiau? Dabar visose nuotraukose atrodysiu susiraukęs“, – juokėsi junior a.

Grupė BA. visiems padovanojo dozę kieto roko. Skambėjo ir nauji, ir jau laiko patikrinti gabalai. „Matau, chebra daro čia mosh-pitą. Galime pagroti jums „Saulės užtemimą“, – kalbėjo Benas Aleksandravičius, kuriam išties priklauso Lietuvos roko ateitis.

Po jo pagrindinėje scenoje pasirodė Tommy Cash. Estijos repo reiveris su Benu – seni pažįstami. „2013-aisiais Latvijoje gyvenome viename kambaryje. Jis siųsdavo man savo dainų demo“, – prisiminė Benas. Užkulisiuose jį sutikęs Tommy Cash šią draugystę iškart prisiminė. Progų pabendrauti jie turėjo ir vėliau: VIP svečiams skirtame name buvo kompiuterinių žaidimų salė, vaišių stalai.

„Lietuviai, aš jūsų rimtai pasiilgau“, – festivaliautojams prisipažino Tommy Cash. Vėliau atlikėjas pabrėžė, kad jis yra iš tų, kuriems Lietuva, Latvija ir Estija visada bus sesės. „Ir Baltijos kelias buvo epinis. Aš pats ten nedalyvavau, bet žinau, kas vyko. Tokie dalykai – ypatingi“, - kalbėjo Estijos atlikėjas.

Prieš žengdamas ant scenos jis kelias minutes susikaupęs stovėjo užkulisiuose. „Toks visuomet yra mano pasiruošimas – su niekuo nekalbu, sutelkiu mintis. Nemėgstu prieš koncertą nei fotografuotis, nei pažindintis – tai labai išblaško“, – sakė jis.

Žengęs ant scenos pusnuogis, Tommy Cash savo aistringą šou, kurio metu visus kaip reikiant „išgūglino“, pabaigė vienais apatiniais. Nulipęs nuo scenos jis nėrė tiesiai į šalia laukusį „Jeep“. Biso nebegrįžo. „Sakote, tai šiek tiek „madoniška“? Na, aš tiesiog pajutau, kad viską atidaviau. Nežinau, ar galėjau ką bepridurti ant scenos. Manau, abipusiai mainai įvyko“, – sakė Tommy Cash.

Tommy Cash‘o kambaryje, kaip jis ir pageidavo, ant sienos kabėjo ikoninio Aurelijaus Verygos portretas. Jo, ir Ramūno Karbauskio karikatūras ant scenos ekrano buvo galima pamatyti ir „G&G Sindikato“ koncerto metu.

Lietus jau tampa šios grupės pasirodymo tradiciniu palydovu. Bet, kaip visuomet, grupės gerbėjų tai nė kiek neatbaidė – begalinė minia šėlo su Vilniaus repo tėvais nuo pirmos iki paskutinės minutės. Svaras ant scenos lipo, nepaisydamas ausų uždegimo. Neįmanoma būtų rasti priežasčių, dėl kurių šie atlikėjai atšauktų koncertą.

Taip pat gausiai susibūrusiems festivaliautojams pirmąjį vakarą pasirodė „8 Kambarys“ su grupe, pakeitęs IAMDDB, kuri dėl susiklosčiusių šeimyninių aplinkybių į „Galapagus“ neatvyko. Įsišėlusi minia kartu traukė jų hitus „Ieškau“, „Ežero dugne“ ir daugybę kitų.

Šeštadienio vakarą dar laukia daug koncertų: pasirodys Jazzu, Vidas Bareikis, Sinickis, „Lilas ir Innomine“, DUB FX, „Happyendless“ ir kt.