Kaip pranešime spaudai rašo organizatoriai, festivalio „Galapagai“ pirmojo vakaro laukiamiausios žvaigždės – stulbinančiai atrodančios trap‘o divos IAMDDB persirengimo kambaryje turi būti ypač didelis veidrodis, daug vienos firmos saldumynų, išskirtinis muilas ir itin brangus vanduo, perėjęs natūralų vulkaninių uolienų filtrą ir gausiai praturtintas mineralais.

Beatbox‘o šamano iš Australijos DUB FX pageidavimų sąraše – būtinai tailandietiškas kokosų vanduo, raudonas vynas ir lietuviški agurkai, iš kurių jis virs arbatą.

Dubstepo ikona iš Jungtinės Karalystės RUSKO norėtų rasti savo kambaryje išskirtinės degtinės ir net 20 skirtingų skonių energetinio gėrimo bei žaislinių mašinėlių. Jis pats po Lietuvą bus vežiojamas naujausiu konkrečios nurodytos markės automobiliu.

Efektingas repo reiveris, vadinamas geriausiu šių dienų Estijos muzikos industrijos eksportu – Tommy Cash kelionės metu galės atsipalaiduoti jau kitos markės automobilyje. Jo pateiktas pageidavimų sąrašas – unikalus.

„Privalome parūpinti kirpėją, kuris prieš pasirodymą jį apkirptų. Ant scenos turi būti tik raudoni rankšluosčiai. Poilsio kambaryje – garso kolonėlės, atšaldytas brangus šampanas, specifinis viskis. Ant sienos – senovinis kilimas ir ikoninės Lietuvos personos nuotrauka. Galvojame apie Aurelijų Verygą“, – juokauja organizatoriai.

Kalbant apie techninius poreikius, šiais metais visus, kurie susiburs prie Didžiosios „Galapagų“ scenos šeštadienį, nustebins Vilniaus reiveriai „Happyendless“. Jie uždarys šių metų festivalį savo įspūdingu audiovizualinių pojūčių projektu.

Festivalis „Galapagai“ liepos 26-27 dienomis vyks Palūšėje, Meironių lygumoje. Festivalio programa ir bilietai – galapagai.lt.