Po grupės „Kalush Orchestra“ pasirodymo šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, kurį vainikavo pergalė, daugelio dėmesys nukrypo į vokalistą Olehą Psiuką, kitus sužavėjo sopilka grojantis Timofėjus Muzyčiukas.

Visgi paslaptingiausias grupės narys – šokėjas Žmogus-kilimas, besislepiantis už labai originalios sceninės aprangos, primenančios kilimą (iš to kilo ir pravardė).

View this post on Instagram

A post shared by @vlad_tsipa

Portalas unian.net paskelbė nuotraukų, kuriose šokėjas įamžintas be visą kūną ir net veidą dengiančio „kilimo“, bei išsiaiškino jo tikrąjį vardą: Vladas Kuročka.

View this post on Instagram

A post shared by @vlad_tsipa

Kiek žinoma, jis gimė Kolomijoje ir šoka gana seniai. Beje, V. Kuročka pasirodė garsaus televizijos šou „Šoka visi“ 9-ojo sezono superfinale.

Kaip praneša TSN, „Kalush Orchestra“ išvykus į Italijoje surengtą „Euroviziją“, V. Kuročka pakeitė nuolatinį grupės šokėją, nes pastarojo neišleido į užsienį dėl karo padėties.

Iš karto po pasirodymo dainų konkurso finale grupės nariai paragino išgelbėti plieno gamyklos „Azovstal“ ir Mariupolio gynėjus.

View this post on Instagram

A post shared by @vlad_tsipa

2022 m. gegužės 16 d. „Kalush Orchestra“ sugrįžo į Ukrainą. Muzikantai fotografavosi su juos pasitikti atvykusiais ukrainiečiais.

„Delfi“ primena, kad susitikti su Europos širdis pavergusia grupe bus galima ir specialiame koncerte. „Kalush Orchestra“ pranešė, jog jau birželio 16 dieną surengs pasirodymą Lietuvoje.

Siekiant paremti Ukrainą, koncertą organizuojantis naujienų portalas „Delfi“ net pusė visos už bilietus surinktos sumos skirs fondui „Aš esu Ukraina“, kurį įkūrė Ukrainos ambasada Lietuvoje.