Antrajame pusfinalyje pasirodė aštuoniolikos šalių atstovai: tarp jų – Suomija, Izraelis, Serbija, Azerbaidžanas, Sakartvelas, Malta, San Marinas, Australija, Kipras, Airija, Šiaurės Makedonija, Estija, Rumunija, Lenkija, Juodkalnija, Belgija, Švedija, Čekija.

Po dalyvių pasirodymų vyko balsavimas – tuo metu kaip įprastai protarpiais buvo rodomi vaizdai ir iš salės, kurioje sėdi visi pusfinalio atlikėjai bei jų delegacijos atstovai bei laukia balsavimų rezultatų.

San Marino atlikėjas Achille Lauro bei jo bendražygiai jautėsi itin laisvai – kuomet kameros buvo nukreiptos į juos, vienas iš vaikinų nesibodėjo visiems žiūrovams parodyti vidurinį pirštą.

Tiesa, nepadorūs gestai šalies atstovams nepadėjo – į finalą jie vis tik nepateko.

San Marino atstovas Eurovizijoje / Foto: Delfi, STOP kadras

Achille Lauro yra dainininkas, dainų autorius ir reperis iš Veronos, Italijos, tačiau šių metų „Eurovizijoje“ atstovaus San Marinui.

Negana to, šiais metais jis švęs 10-ąsias savo pirmojo kūrinio išleidimo metines. Nuo to laiko jis išleido 6 studijinius albumus, du kartus pakilo į Italijos albumų topų viršūnę.

Tačiau Achille skiria savo laiką ne tik muzikai. Šalia dainavimo jis domisi vaidyba, režisūra ir net yra apdovanojimų pelnęs filmų prodiuseris. Taip pat jis veda TV laidas, rengia meno parodas, parašė 3 knygas ir yra įrašų kompanijos kūrybos vadovas.

Į „Euroviziją“ jis atvyko laimėjęs dainų konkursą „Una Voce per San Marino“, o prieš tai 2019, 2020 ir 2022 m. dalyvavo trijuose prestižinio Sanremo festivaliuose gimtojoje Italijoje.