Itališkasis „Vanity Fair“ po pirmosios eurovizinės kovos aptarė visų dalyvių įvaizdžius. Lietuvos atstovę italai apibėrė komplimentais.

„Rafinuočiausia vakaro atlikėja – lietuvė Monika Liu, pasipuošusi tviskančia suknele su amerikietiška iškirpte, kuri apnuogino nugarą bei pečius. Kita planeta“, – žavėjosi vanityfair.it.

Negana to, lietuvės nuotrauką iš pusfinalio mados straipsnio rengėjai panaudojo kaip pagrindinę. Akivaizdu, kad tai – dar vienas malonus įvertinimas stilingajai Monikai, kuri lemtingąjį vakarą pasipuošė mados namų „Mas 924“ įkūrėjos Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės suknele.

Delfi primena, kad pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis žiūrovams Lietuvoje dovanojo džiugias emocijas – Monika Liu ir jos „Sentimentai“ pateko į finalą. Lietuva tapo viena iš dešimties laimingųjų, iškovojusių kelialapį į kitą dainų konkurso etapą.

„Daug kas man sakė, kad neturėčiau vykti į konkursą su lietuvių kalbos daina, žmonės buvo įsitikinę, jog jos niekas nesupras. Tačiau buvau šia daina užtikrinta. Labai didžiuojuosi savo gimtąja kalba, o tai turėtų daryti ir kiekvienas lietuvis“, – iškart po savo sėkmingojo pasirodymo kalbėjo Monika Liu.

Drauge su Lietuva į finalą taip pat pateko: Šveicarija, Armėnija, Islandija, Portugalija, Norvegija, Ukraina, Graikija, Moldova ir Nyderlandai. Visas finalistų sąrašas paaiškės iškart po antrojo pusfinalio, kuris vyks ketvirtadienio vakarą.