Pagal sveikatos ir saugumo protokolą islandų delegacijai priklausantis asmuo yra izoliuotas.

„Siekiant, kad likę nariai būtų saugūs ir galėtų pasirodyti kitą savaitę, visai delegacija bus atliktas COVID-19 PGR tyrimas, jie taip pat bus izoliuoti, – teigiama pranešime. – Deja, bet Islandijos atstovai taip pat negalės eiti turkio spalvos kilimu bei dalyvauti renginyje gegužės 16 dieną, sekmadienį“.

Praėjusiais metais keistu šokiu vaizdo klipe pasaulį nusišypsoti privertusi ir rimta konkurente „The Roop“ vadinta islandų grupė „Dadi & Gagnamagnid“ „Eurovizijos“ scenoje Roterdame judesių pademonstruoti neturėjo progos, tad šiemet kompanija laimę bandys darkart.

2017 m. grupė „Dadi & Gagnamagnid“ jau bandė laimę atrankose į konkursą, bet tais metais teisę atstovauti Islandijai laimėjo atlikėja Svala su daina „Paper“.

2020 m. vasarį spalvingoji šešių narių grupė su daina „Think About Things“ laimėjo Islandijos nacionalinę atranką „Söngvakeppnin“, tačiau, kaip visi žinome, konkursas dėl COVID-19 pandemijos neįvyko.

Delfi primena, kad gegužės 15 dieną, šeštadienį, koronavirusas buvo diagnozuotas ir lenkų delegacijos atstovui, o Ukrainai „Eurovizijoje“ atstovaujančios grupės „Go_A“ narė Kateryna Pavlenko prieš kelias dienas pasijuto blogai ir nedalyvavo repeticijoje.

Vadovaujantis sveikatos ir saugumo protokolu atlikėjai buvo atliktas COVID-19 PGR tyrimas. Laimei, jis buvo neigiamas. „Džiaugiamės galėdami pranešti, kad COVID-19 testas buvo neigiamas. Kateryna jaučiasi geriau ir nekantriai laukia pasirodymo „Eurovizijos“ scenoje kitą savaitę“, – buvo rašoma Ukrainos delegacijos pranešime.