Pirmadienį laidoje „Delfi premjera“ virtualiai apsilankę grupės nariai pasidalijo mintimis apie tai, kaip jiems sekėsi atlikti namų darbus, kokius siurprizus Europai paruošė, ką mano apie šių metų konkurenciją ir kokios naujos itin griežtos taisyklės jų laukia Nyderlanduose.

„Jėgų mes turime. Žiūrėsime, ar išskrisime. Dabar toks laikotarpis, kai kiekviena diena yra neaiški. Visgi jau daug procentų yra susidėję, jog išskrisime pagaliau. Esame pasiruošę, jaučiamės ramiai, gerai, pakiliai. Galvojame, kaip mes ten repetuosime, ką mes ten darysime. Esame pasiruošę darbingai“, – tikino grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius.

Grupę „The Roop“ socialiniuose tinkluose sekantys jau spėjo įsitikinti, kad belaukiant didžiojo dainų konkurso muzikantai nesėdėjo rankų sudėję: jie uoliai repetavo, internete užkūrė ne vieną iššūkį ir sprendė, kaip dar plačiau paskleisti Lietuvos vardą „Eurovizijoje“. Iš kur jie semiasi jėgų?

„Vakar, grįžtant į Vilnių, mes kaip tik kalbėjomės su grupės nariais, kad pirmiausiai reikia susidėlioti savo grafiką ir jo rimtai laikytis. Nieko naujo nepasakysime. Tiesiog reikia laiku pavalgyti, laiku nueiti miegoti ir pan. Jei tokio grafiko mes laikysimės, tai būsime kupini jėgų, geros nuotaikos ir viskas mums pavyks. Aplink yra labai daug pagundų, ypač, jei atsiduri kitoje aplinkoje, kažkur išvažiuoji, tarsi norisi truputėlį ilgiau pavakaroti, pakalbėti daugiau. Po to save kažkiek pamiršti ir imi galvoti, kad, ai, pietus juk galima pavalgyti ir kokią 16 val. Bet kai viskas susideda, galų gale jautiesi blogai“, – neslėpė „The Roop“ lyderis.

Kiti grupės nariai – Robertas ir Mantas – be muzikinės veiklos taip pat turi nemažai ir kitos veiklos. Vaidoto kolegos eteryje jam antrino, sakydami, kad būtent nusistovėjusi rutina jiems padeda nepamesti pagrindinio kelio.

„Iššūkių visada atsiranda, bet Vaidotas gerai ir pasakė, kad turi būti dienos režimas, turi turėti laiko miegui, darbui, sau, poilsiui, muzikai, grupei... Dieną turi susidėlioti taip, kad tau užtektų laiko ir kad jaustumeisi gerai visada“, – šyptelėjo muzikantai.

„Mes energijos turime dar dešimtmečiui į priekį, tai tikrai atlaikysime“, – drauge pridūrė grupės nariai.

Pašnekovai pasakojo, kad jie mėgaujasi pačiu euroviziniu procesu, per daug nesikoncentruojant į pagrindinį tikslą, o dėmesį skiriant visai kelionei iki jo ir po jo.

„Norisi, kad visur būtų linksma ir smagu – tiek mums, tiek žmonėms, kurie su mumis dirba. Norisi tiesiog mėgautis procesu“, – tikino kolegos.

Vyrų trio atskleidė, kad daugelį namų darbų iki didžiojo dainų konkurso jie jau pasidarė dar prieš paleidžiant vaizdo klipą ar einant į atranką.

„Mes galvojame žymiai toliau – ne savaitę, o minimum tris mėnesius į priekį. Aš pasakysiu taip, kad šiuo metu ten, kad liečia „Euroviziją“, mes esame jau sudėję varneles. Mūsų galvose ir darbuose dabar sukasi mintis – kas toliau? Kalba eina apie kitas dainas, kitus vaizdo klipus ir t.t. Taip turi būti. Mes dirbame į ateitį. Tai nereiškia, kad mes jau pamiršome „Euroviziją“. Ne. Bet mes viską pasidarėme ir dabar važiuojame surinkti vaisių to, ką mes padarėme“, – pasakojo V. Valiukevičius.

Šių metų „Eurovizija“ dėl pandemijos bus kiek kitokia, tačiau dėl to grupės planai nenukentėjo – muzikantai sugebėjo greitai prisitaikyti prie situacijos.

„Viską planavome pagal taisykles. Priimame realybę tokią, kokia ji yra. Joje ir būname. Jeigu staiga situacija atlaisvėtų, tai tuomet darysime pagal tai. Planų turime įvairių. Tiesiog vykstame atvira širdimi, atviromis akimis, ausimis tam, kad stebėtume situaciją ir greitai galėtume į ją reaguoti“, – teigė Vaidotas.

Pokalbio metu šių metų Lietuvos viltis atskleidė, ko žiūrovai gali tikėtis konkurso scenoje.

„Daugiausiai dirbame su kamerų vaizdais, bus pasikeitęs vaizdas LED ekranuose, bus patobulinti kai kurie žingsniai, mes liksime geltoni, nes tai tapo mūsų atpažinimo spalva. Viską mes nugludinome ir galutinį rezultatą pamatysime Roterdame. Kažkokių fejerverkų mums nereikia. Mūsų pasirodymas yra stilingas ir konceptualus, nereikia jo apibarstyti blizgučiais ar rožių žiedlapiais. To nereikia“, – patikino V. Valiukevičius.

Taip pat grupės nariai papasakojo, jog Roterdamui yra paruošti du pasirodymų scenarijai. Vienas jau nufilmuotas, taip vadinamas „live on tape“ pasirodymo įrašas jau pateiktas organizatoriams ir būtų rodomas tokiu atveju, jei susiklosčiusios aplinkybės neleistų jiems patiems fiziškai užlipti į sceną. Kitas pasirodymas idealiu variantu vyktų gyvai scenoje.

Kalbant apie konkurso konkurentus, grupės nariai tikino, kad jų požiūris į kitus dalyvius yra visai kitoks.

„Mūsų laukia geras laikas, – nusijuokė Robertas. – Mes kitų atlikėjų konkurentais nevadiname. Mes visi drauge darysime gerą renginį, o jau kaip gausis, taip. Mes važiuojame su tokiu nusiteikimu, kad mes esame pasiruošę ir padarysime viską, ką galime.“

Šių metų „Eurovizija“ vyks Roterdame, kur „The Roop“ pasirodys pirmajame pusfinalyje ir sieks patekti į didįjį finalą. „Delfi“ rubrikoje „Eurovizija“ rasite karščiausias naujienas iš konkurso, jo užkulisių, žinovų nuomones bei vertinimus, interviu su dalyviais bei jų pristatymus.

Visą interviu su grupės nariais galite žiūrėti viršuje esančiame vaizdo įraše.