Naujausiame tarptautiniame balsavime, kurį surengė populiariausias, nepriklausomas tinklaraštis wiwibloggs.com, gerbėjų teirautasi, kuris šių metų dalyvis „Eurovizijoje“, jų nuomone, pristato patį geriausią šokį.

Jokia paslaptis, kad šiame dainų konkurse svarbu ne tik geras balsas ar daina, o ir sukuriamas šou, todėl išskirtinis šokis neretai tampa akį traukiančiu elementu scenoje. Šių metų Lietuvos atstovai „The Roop“, Europai pristatę ugningus šokių judesius, ir vėl triumfavo.

Apklausoje lietuviai iš viso pelnė 41.24% visų balsų. Užsienio tinklaraštis aprašė, kad Vaidotas Valiukevičius su grupe dar gerokai prieš konkursą sugebėjo sudominti internautus, kadangi socialiniuose tinkluose pasidalino detalia instrukcija, kaip reikėtų atlikti „On Fire“ šokį, taip sukurdami ištikimų gerbėjų bendruomenę.

View this post on Instagram

A post shared by THE ROOP (@theroopband) on Feb 7, 2020 at 6:30am PST


Balsavime be Lietuvos taip pat dalyvavo Rusija, kuri, surinkusi 23.42% visų balsų, atsidūrė antroje apklausos vietoje. Šiemet į Nyderlandus turėjo vykti kontraversiškai vertinama grupė „Little Big“ su daina „Uno“.

Trečioje vietoje balsavime atsidūrė atlikėjai Dadi Freyr ir Gagnamagnið su daina „Think About Things“. Islandijos atstovai surinko 22.53% visų balsų.

Ketvirtoje vietoje liko Latvija (6.78%), penktoje – Baltarusija (3.68%) ir šeštoje – Šiaurės Makedonija (2.35%).

Viso šiame balsavime surinkta 2 934 balsų.

Tai, kad lietuviai išties atkreipė Europos dėmesį įrodo ir kita prieš tai buvusi wiwibloggs.com naujiena. Tinklaraštis surengė vidinį konkursą, kuriame dalyvavo 41 šalis, ir aiškinosi, kas šiemet turėjo laimėti „Euroviziją“. Balsai nulėmė, kad trofėjų Nyderlanduose į savo rankas, internautų nuomone, turėjo paimti būtent grupė „The Roop“.

View this post on Instagram

//EN// We have just won one of the biggest and well known Eurovision blog @wiwibloggs competition. In their scoreboard the bloggers revealed their top songs of ESC 2020 to know who would have won the contest. They went around the world to get their 8, 10 and douze points and determine the winner. We thank you for believing in us! With love, THE ROOP. ❤️🏆🥇 . //LT// Mes ką tik laimėjome vieno didžiausių ir labiausiai žinomo Eurovizijos blog’o WIWIBLOGGS konkursą. Galutinėje lentelėje blogeriai išsiaiškino, kas būtų laimėjęs Euroviziją 2020. Iš viso pasaulio keliavo 8, 10 ir tuzinas balsų, kad būtų galima išsiaiškinti laimėtoją. Mes dėkojame už šį pasitikėjimą mumis! Su meile, THE ROOP. ❤️🏆🥇 . #theroop #onfire #merch #eurovision #euroopvision #eurovision2020 #eurovizija #wiwibloggs
A post shared by THE ROOP (@theroopband) on May 11, 2020 at 12:17am PDT


Antroje vietoje internetiniame konkurse tąkart liko Bulgarija, trečioje – Šveicarija, ketvirtoje – Italija, o penktoje – Islandija. Visą balsavimo vaizdo įrašą galite žiūrėti čia: