„The Roop“ daina „On Fire“ karaliauja Lietuvos „Spotify“ topuose. Nors poproko grupė buvo atsidūrusi populiariausių atlikėjų dešimtuke dar prieš atrankos finalą, tačiau iškovoję pergalę jie tapo vienvaldžiais topų lyderiais, rašoma wiwibloggs.com.

Jų pirmasis hitas pirmoje vietoje atsidūrė sekmadienį, vasario 16 d., kitą dieną po „Pabandom iš naujo!“ finalo. Kol kas „The Roop“ lyderio pozicijų neužleido keturias dienas iš eilės ir vargu ar padėtis artimiausiu metu pasikeis.

Taip yra todėl, kad konkurentus jie tiesiog mala į miltus. Pavyzdžiui, trečiadienį jų buvo klausomasi 16 855 kartus. The Weeknd ir Billie Eilish užėmė atitinkamai antrą ir trečią vietas, tačiau jų skaičiai kur kas kuklesni. Sudėję abiejų atlikėjų perklausų skaičius, gauname tik 13 263 kartus.

Sėkmingiausia „The Roop“ diena buvo pirmadienis, vasario 17-oji., kai „On Fire“ buvo perklausyta 19 722 kartus – daugiau nei antroje, trečioje ir ketvirtoje vietoje atsidūrusių atlikėjų perklausos kartu sudėjus!

„The Roop“ dainos „On Fire“ dienos perklausų skaičius:

  • Sekmadienis, vasario 16 d.: 17 221
  • Pirmadienis, vasario 17 d.: 19 722
  • Antradienis, vasario 18 d.: 18 405
  • Trečiadienis, vasario 19 d.: 16 855


Šio teksto rašymo metu buvo matomas tik trečiadienio perklausų skaičius. Ankstesnę topų informaciją galima peržiūrėti čia.

Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad nurodyti tik klausytojų iš Lietuvos duomenys. Bendri skaičiai yra dar didesni.


Dėmesio susilaukė dar prieš atrankų finalą

Dar iki pergalės grupė „The Roop“ sulaukė užsieniečių pastebėjimų, kurie kūrė ir iki šiol kuria reakcijų į jų pasirodymą vaizdo įrašus. Tinklaraščio wiwibloggs.com autorius Williamas Lee Adamsas nusprendė įvertinti Lietuvos finalininkus.

„Šie metai Lietuvai yra kur kas stipresni, nei praėję“, – vertindamas nacionalinės atrankos finalininkus pabrėžė amerikietis.

„Matau ugnį tavo akyse, brolau!“ – pirmosiomis „The Roop“ pasirodymo minutėmis patikino W. L. Adamsas.

„Tai tikrai bohemija. Jis moka judėti! Jis tikrai moka judėti! Be to, tai labai unikalus įvaizdis. Tai nėra tai, ko tikėčiausi iš Lietuvos“, – tęsė jis.

Prasidėjus garsiajam grupės šokiui su iškeltomis rankomis virš galvos tinklaraštininkas liko sužavėtas.

„Tai beprotiška! Man labai patinka. Net kiti muzikantai scenoje daro keistus dalykus“, – pastebėjo „Eurovizijos“ fanas.

„Šiame pasirodyme daug laimės, kažkiek keistoka, bet tai geras jausmas, puikus šokis. Tai keista ir modernu. Negaliu nustoti į tai žiūrėjęs. Puikūs efektai, primenantys Loreen pasirodymą. Pastebiu jausmingumą“, – pliusus vardijo jis.

„Man labai patiko. Dievinu tai. Vienintelis žodis – originalumas. Šis pasirodymas yra unikalus. Buvo linksma, bet nėra juokinga <...>. Žmonės tikrai atsimins šį šokį. Be to, pasirodymas turi melodingą muziką, tai tikrai muzikalu. Šis pasirodymas suteikia urbanistinės, elektroninės muzikos įspūdį“, – tęsė wiwibloggs.com autorius.

Tinklaraštininkas turėjo gerų žodžių ir konkrečių pastabų grupės lyderiui. Pasak jo, Vaidotas dėl savo sceninių gabumų ir išvaizdos drąsiai galėtų būti tarptautine popmuzikos žvaigžde.

„Balsas – savo vietoje, charizma – o, Dieve, ji tikrai ten yra, muzikos judesiai – taip pat yra. Tai tiesiog puiku“, – sakė jis.

„Lyderis labai lengvai pamilstamas. Jis – šarmingas. Tai šarmo turintis atlikėjas su lengvai pamėgstama daina“, – tikino žinomas amerikietis.