Antradienį vykusiame trečiosios laidos filmavime buvo galima išvysti ir scenos naujokus, ir senbuvius – viena jų A. Pilvelytė, kuri šio projekto užkulisius, ko gero, žino geriau nei bet kas kitas.

Daug kartų laimę bandžiusi bei jame savo dainą pristačiusi atlikėja nepraranda vilties ir šįmet.

„Jaučiuosi gerai, ramiai, pasitikiu savimi, nes turiu puikią komandą šalia. Mane šį vakarą palaiko ir mano vaikas. Esu labai laiminga, pagaliau išeisiu į sceną ir padainuosiu šią dainą, kurios visi labai laukė, nes jos iki šiol nebuvo galima išgirsti“, – dar prieš savo pasirodymą intrigavo pašnekovė.

Pasiteiravus, ar nebuvo abejonių dėl šio žingsnio, Aistė tikina, kad naujų jėgų jai nuolat dovanoja ištikimiausi gerbėjai.

„Kalti Lietuvos žmonės, kad aš vis žengiu į šią sceną“, – sako žinoma moteris.

„Jaučiu spaudimą dėl balsavimo, kadangi jame visada būnu pirmosiose vietose. Tada imu galvoti, kad jeigu jie jau taip balsuoja už mane, turiu ir vėl pabandyti. Turiu didžiulį palaikymą“, – su šypsena priduria ji.

Kiekvieną kartą lipdama ant eurovizinės scenos Aistė turi aiškią žinutę – šis atvejis taip pat ne išimtis. Atlikėja klausytojams nori pasiųsti meilę.

„Be meilės – niekur. Tai pati stipriausia energija. Daina kalba apie tai, kad būtent mane nepalaužiamą daro meilė tau, meilė draugui, meilė vaikui. Esu nepalaužiama, kaip moteris, nes myliu“, – sako dainininkė.

Aistė Pilvelytė
Foto: Asmeninis archyvas

„Aš visada turiu ką pasakyti, lipdama į sceną. Visada turiu susiformulavusi mintį, nešu žinutę. Jeigu neturėčiau, ką pasakyti ir visada likčiau paskutinėse atrankų vietose – neičiau, nebūtų net verta lipti į sceną. Bet dabar visada esu per plauką nuo pergalės. Negaliu pasiduoti. Negaliu prieš dukrą, nes esu jai pavyzdys. Ji tarsi kempinė sugeria kiekvieną mano judesį ar sakinį.

Ji paklausė manęs: „Mama, ar tu eisi?“. O aš jai atsakiau: „Eisiu!“. Nereikia klausimo „Kodėl?“. Juk tai puiki patirtis, aš ir dukrai sakau, kad tai smagu, jog įdomiausia pats procesas, veiksmas. Juk mes patys pasirenkame, kaip mes žiūrėsime į kiekvieną gyvenimo situaciją – koks bus mūsų požiūris į ją“, – tiki A. Pilvelytė.

Pasiteiravus, ar ji iš tiesų neišgyvena dėl neigiamų komentarų ar jai siunčiamos kritikos – Aistė sako, kad nuoširdžiai stengiasi iš kiekvienos gyvenimo akimirkos pasiimti tik tai, kas geriausia.

„Ką nori girdėti – tą ir girdėsi. Visur yra požiūrio reikalas. Aš į viską žiūriu pozityviai. Nematau dėl ko turėčiau pykti ar liūdėti. Aš džiaugiuosi, kad galiu vis dar dainuoti, jog lietuviams vis dar suteikiama tokia graži šventė. Tegul tik kalba žmonės – man smagu, vadinasi, esu įdomi ir turėsiu, ką atsiminti senatvėje“, – plačiai nusišypso dainininkė.

Neseniai DELFI interviu kalbinta A. Pilvelytė atsakė ir į daugeliui dominantį klausimą apie „Euroviziją“, tačiau tuomet ji dėl savo dalyvavimo atrankose nebuvo užtikrinta.

„Yra tam tikrų pamąstymų. Vyksiu į susitikimą Kopenhagoje su ganėtinai neblogai žinomu kompozitoriumi, bet viskas kol kas dar kabo ant didelio klaustuko, tad nenoriu kalbėti apie tai, nes geri darbai darosi tyliai. <...>

Dėl „Eurovizijos" tikrai nesakau ne, viskas yra procese. <...> Gali aplankyti kokia nors idėja. Tiesą sakant, aš ir dabar turiu tam tikrą pasirodymo viziją, kokios vizualizacijos turėtų būti scenoje. Reikia tik geriau pagalvoti, kokią žinutę norėčiau išnešti į sceną“, – tuomet DELFI kalbėjo atlikėja.

Pasiteiravus, kokį pasirodymą ji norėtų surengti – ryškų, o gal lyrišką – A. Pilvelytė patikino norinti likti prie jai artimos muzikos.

„Man patinka dramatiškumas scenoje. Kūriniai, kuriuos reikia išjausti, išgyventi yra mano torto gabaliukas. Dramatiškoje muzikoje aš tiesiog visa esybe prabundu, nepaaiškinamos vidinės jėgos atgyja manyje. O koks bus pasirodymas „Eurovizijoje", sunku prognozuoti, bet kad ne repas, tai faktas“, – prieš kelis mėnesius teigė ji.