Iki šiol Jurijus ne kartą sakė, kad dėl aprangos antrajame pusfinalyje jaučiasi neužtikrintai ir vis dar nežino, kaip atrodys. Tai paaiškėjo tik dabar.

Tapo aišku, jog rytoj Jurijų išvysime dėvintį juodos spalvos kelnes ir juodus marškinėlius trumpomis rankovėmis. Tokį įvaizdį atlikėjas kol kas pademonstravo generalinės repeticijos metu, kurią kol kas galėjo stebėti tik komisija, bilietus turintys žiūrovai ir žurnalistai.

Jau aišku, jog jei Jurijus pateks į finalą, jam teks susirungti su kitais antrajame pusfinalyje pasirodysiančiais laimingaisiais bei Graikijos, Baltarusijos, Serbijos, Kipro, Estijos, Čekijos, Australijos, Islandijos, San Marino ir Slovėnijos atstovais.

DELFI primena, kad šių metų konkursas, kuris visus „Eurovizijos" gerbėjus nukėlė į Izraelio sostinę Tel Avivą, šaliai viso kainavo daugiau nei 28.5 mln. eurų. Konkursas, kaip ir kasmet turi ir savo šūkį. Šiemet juo tapo raginimas „išdrįsk svajoti". Visas šio projekto naujienas kviečiame sekti kartu su DELFI žurnalistais, kurie šiuo metu dirba Izraelyje.

Šiuo metu Tel Avive kartu dirbanti naujienų portalo DELFI komanda savo išskirtinius reportažus ir naujausią medžiagą publikuoja ČIA. Primename, kad „Eurovizijos" dainų konkurso finalas Tel Avive vyks gegužės 18 dieną.