Šiemet Lietuvos atstovas konkurse, kuris žiūrimas ir mėgstamas visame pasaulyje, dalyvauja su kūriniu „Run With The Lions“.

„Laikausi tos pozicijos, kad aš neliūdėčiau, patekęs į dešimtuką“, – DELFI paprašytas įvertinti savo šansus konkurse, sakė Jurijus.

O kaip jo galimybes antrame pusfinalyje ketvirtadienio vakarą vertinate jūs?

Nepaisant to, kaip šių metų Lietuvos atstovui seksis ketvirtadienį, jis jau žino artimiausius savo planus. Šiandien bus pristatytas jo albumas, o grįžęs Lietuvon Jurijus ketina surengti koncertinį turą.

„Tai bus mano muzikinės karjeros pradžia. Aš manau, kad tik dabar ji įsibėgėjo pakankamai tiek, kad galėčiau tai vadinti tikrąja karjeros pradžia“, – sako J. Veklenko.

Ketvirtadienį antrasis pusfinalis prasidės 22 val. Lietuvos laiku, jame varžysis 18-kos šalių grupės bei atlikėjai. Jurijus scenoje pasirodys dvyliktas.

J. Veklenko išgarsėjo sėkmingai dalyvaudamas keliuose televizijos šou, tokiuose kaip „Lietuvos talentai“, „Lietuvos balsas“, ir nugalėjęs populiariame televizijos šou „Mes esame vieno kraujo“. Tel Avive jis atliks kūrinį „Run With The Lions“.

Jurijus nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje sėkmę bandė daugiau nei kartą, taip pat jis du kartus pasirodė kaip pritariamasis vokalistas „Eurovizijos“ dainų konkurso didžiajame finale (su Andriumi Pojaviu Švedijoje 2013 metais bei 2015 metais su Monika Linkyte ir Vaidu Baumila Austrijoje). Šiais metais Jurijus nusprendė stabtelėti ir nacionalinėje atrankoje pasirodyti kaip pagrindinis vokalistas ir „Run With The Lions“ atnešė jam pergalę.

1990 metų liepos 6 dieną Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje gimęs Jurijus užaugo muzikantų šeimoje. Taigi, nuo vaikystės jį lydėjo muzika. Lankydamas aštuntą mokyklos klasę berniukas pradėjo dainuoti bažnyčios chore, kur sustiprėjo jo meilė muzikai ir susidomėjimas ja.

Specialiame DELFI interviu kviečiame susipažinti su Jurijumi artimiau.

Visas karščiausias „Eurovizijos“ naujienas iš Tel Avivo DELFI skaitytojams pateikia specialioje rubrikoje, kurioje rasite ne tik Jurijaus dienoraščius, išskirtinius interviu, bet ir nuotraukų albumus bei vaizdo reportažus iš konkurso bei jo užkulisių.