Jurgis Didžiulis savo „Facebook“ paskyroje sekmadienio popietę dėkojo už palaikymą bei tai, kad klausytojai juos ne tik suprato, balsavo, bet ir dainavo kartu. Taip pat dainininkai dėkojo savo komandos nariams bei visiems, kurie juos lydėjo į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos sceną.

„Ačiū ir visiems atlikėjams už tikrai puikius ir aukšto lygio pasirodymus“, – kolegų scenoje nepamiršo Jurgis Didžiulis.

Taip pat jie pridūrė, jog jaučia, kad vakar padarė viską, ką turėjo padaryti. DELFI susisiekus su pačiu J. Didžiuliu, vyras sakė, kad nenorėjo, jog ši žinutė skambėtų kaip negatyvas, nes tai, ką jis norėjo pasakyti yra tiesiog skatinimas įvairovę siūlantiems žmonėms dalyvauti ir daryti vis geriau bei geriau.

„Nors priimame atrankos rezultatus, patiems kyla visokių klausimų bei pastabų, kurių nebijome viešinti. Pagrindinė jų yra tai, kad jeigu mes renkam tai, kas atstovaus Lietuvai, norisi aukštesnių atrankos skaidrumo standartų, kurie užtikrintų, kad ir toliau dalyvautų dar daugiau entuziastingų atlikėjų su savo vizijomis ir kūryba, o po to neburbėtų eilinį sykį, kaip čia viskas atrodo surežisuota.

Mūsų manymu, pagrindinė šios atrankos vertė – skatinti ir skirtingus ir netradicinius atlikėjus (ne vien industrijos mašinos) parodyti geriausia, ką gali sukurti. Įvairovė yra vertinga, nes tik taip galime gauti šviežių oro gūsių bei pamatyti kažką naujo ir nuoširdaus. Viešiname rekomendacijas tam, kad ir prodiuseriai bei atlikėjai pagalvotų:

1. Leisti atlikėjams (konkurso dalyviams) balsuoti vieniems už kitus. Jeigu jau duodi savo kūrybą, galėtum ir balsą turėti vardan kolegiškumo.

2. Viešinti komisijos skirtus balsus.

3. Galvoti apie kitas populiaraus balsavimo alternatyvas. Ne vien skambučiais“, – rašė žinomas atlikėjas.

DELFI primena, kad Jurgis DID & Erica Jennigs, susumavus visus rezultatus, liko ketvirti. Pora pelnė septynis balus.

Visą informaciją apie atrankos superfinalą rasite ČIA.