„Šią savaitę visą savo dėmesį skyrėme, kaip ištransliuoti TV žiūrovams „Sing!“ magiją, nes dainuojant kartu su publika ji išties stipri ir akivaizdi. Mūsų dabar didžiausia užduotis, kad konfeti ir gera nuotaika taškytųsi iš ekranų namuose“, – repeticijų užkulisius spaudos pranešime komentuoja Jurgis Didžiulis.

Interaktyvūs pasirodymai jau kurį laiką yra J. Didžiulio pagrindinis užsiėmimas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje: „Man svarbu ne tik kurti ir dainuoti dainas, bet įtraukti žmones tai daryti kartu. Vienybės jausmo šiandien reikia ne tik čia, Lietuvoje, bet ir visai Europai“, – sako jis.

Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings
Foto: Organizatoriai


Ruoštis finalui padeda Lietuvos ir pasaulio profesionalai

Pasak J. Didžiulio, interaktyvumas „Eurovizijos“ atveju yra ir privalumas, ir trukdis: „Labai sudėtinga tą užkurtą energiją ištransliuoti žiūrovams, tačiau šį šeštadienį padarysime maksimumą, išlikdami nuoširdūs ir tikri sau. Mums padeda vienas geriausių televizijos režisierių Mindaugas Meškauskas, dirbantis su tokiais kaip projektais „X-Faktorius“. Jei pavyks viską išrodyti, kaip planuojame, jausiuosi atlikęs savo vienytojo misiją“, – juokiasi Jurgis.


Jam antrina ir Erica Jennings: „Būtent dėl Jurgio gebėjimo apjungti žmones ir kurti interaktyvų šou, vienas žinomas britų prodiuseris Rickas Blaskey mus šiemet paskatino dalyvauti „Eurovizijoje“ ir davė daug naudingų patarimų. Jis ir pats kelis metus dirbo su didžiuoju konkursu.“

Rick Blaskey yra buvęs „EMI Records“ viceprezidentas, prodiuseris, atradęs ir padėjęs išpopuliarėti smuikininkui Davidui Garrettui, dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Whitney Houston, Tina Turner, Cliffas Richardas, Rodas Stewartas, Ricky Martinas, Paloma Faith ir kt.