Tik išgirdusios lietuvių kūrėjų Artiomo Penkevičiaus ir Edgaro Koldaro dainą merginos nesudvejojo jos sėkme, rašoma grupės pranešime spaudai. Ir nors užtruko, kol kūrinys įgavo tokį skambesį, kokio tikėjosi visa komanda, Akvilė Kisielienė ir Dileta Meškaitė-Kisielienė šiandien labai patenkintos galutiniu rezultatu: „Mums nekyla abejonių, kad tai vienas geresnių mūsų darbų. Pats muzikos stilius, dainos energija, priedainio galingumas leidžia atsikleisti tiek mūsų vokalams, tiek pačioms, kaip asmenybėms“.

Apie „Eurovizijos“ atrankas merginos pradėjo svarstyti jau turėdamos kūrinį: „Pirmiausia išgirdome ir patikėjome daina, o tik tuomet pradėjome galvoti apie ją Eurovizijos kontekste. Neieškojome, kas gi tiktų Eurovizijai – ieškojome dainos, kuri tiktų ir patiktų mums bei paliestų mūsų klausytoją. Buvome tikros, kad šiemet atrankose dalyvausime tik tuo atveju, jeigu turėsime stiprų kūrinį. Panašu, kad būtent taip ir nutiko“, – džiaugėsi atlikėjos.

Merginos pripažino, kad „Eurovizijos“ atrankoje ši daina suskambės dar galingiau: „Scenoje tikrai netrūks moteriškos jėgos. Juk ši daina apie kovotojas, žinančias, kas yra nelaiminga meilė, išdavystė, bet nepaisant to, turinčias didelių tikslų, svajonių ir vidinės stiprybės niekada nepasiduoti“.

Kūrinį galite išgirsti čia: