Muzikantas, pergalę Portugalijai iškovojęs su daina „Amar Pelos Dois“, į sceną šį šeštadienį grįš po aštuonių mėnesių pertraukos. S. Sobralis muzikinę veiklą buvo sustabdęs dėl sveikatos problemų – dainininkui buvo atlikta širdies persodinimo operacija.

Naujausias atlikėjo kūrinys palydėtas gerbėjų ovacijomis, mat fanai tikisi, kad tai tapo ženklu, rodančiu, jog S. Sobralis sustiprėjo ir toliau aktyviai tęs savo karjerą.

Po „Eurovizijos“ finalo S. Sobralis planuoja leistis į koncertinį turą Ispanijoje.

S. Sobralio daina „Mano a Mano“ ir jos vaizdo klipas:

Sveikatos problemos lydėjo ir „Eurovizijoje“

Širdies liga sirgęs Salvadoras negalėjo palikti jį prižiūrinčios medikų komandos ilgiau nei dviem savaitėms, tad pirmose praėjusių metų „Eurovizijos“ repeticijose vietoje Salvadoro dainavo jo sesuo.

Jis pats į Kijevą, kur 2017 metais vyko „eurovizinės“ kovos, atvyko tik prieš pat oficialų „Eurovizijos“ atidarymą.

Iš pradžių Salvadoras norėjo gyvybei pavojų keliančią ligą laikyti paslaptyje, tačiau po pasirodymo Portugalijos nacionaliniame finale jam prireikė skubios operacijos, kurios metu buvo tvarkomos dvi išvaržos.

Pasisakė apie šių metų lyderę

Dainų konkurso laimėtojas S. Sobralis atsiimdamas prizą praėjusiais metais sakė, kad muzika nėra fejerverkai ir kad tikisi pakeisti šio konkurso esmę, tačiau dabar portugalas teigia, kad jam to padaryti, deja, nepavyko. Taip jis prakalbo po to, kai pamatė Izraelio atstovės pasirodymą, skelbė „Eurovizijos“ gerbėjų tinklaraštis wiwibloggs.com.

„Praėjusiais metais žmonės sakė: štai, tu laimėjai, konkursas pasikeis. Nemanau. Gal kada nors ateityje“, – portugalų laikraščiui „Publico“ sakė Sobralis.

Pesimistines jo nuotaikas pakurstė Izraelio atstovės daina „Toy“, kuri laikoma viena iš favoričių.

„YouTube manė, kad man patiks Izraelio daina. Aš ją susiradau ir suskambo baisi daina. Laimei, šiais metais neprivalau tokių dainų girdėti“, – sako S. Sobralis.

Interviu su juo taip pat buvo aptarta šlovė, kurią įmanoma pelnyti vos per vieną naktį.

„Aš tikiuosi, kad mane baigs vadinti šio konkurso laimėtoju ir galėsiu tiesiog vėl būti Salvadoriu Sobraliu, kuriam svarbiausia – muzika. Portugalija neturi daug tokių sėkmės istorijų, kai kažkas per vieną naktį tampa pasauline žvaigžde. Aš nebuvau tam pasiruošęs. Kai po laimėjimo grįžau į Portugaliją, buvo labai sunku. Buvau pavargęs nuo verkimo. Pasakiau sau: „Ką aš padariau?“ Negalėjau išeiti laukan. Bet praėjus šiek tiek laiko žmonės ėmė mane gerbti. Jie suprato, kad man nepatinka fotografuotis. Jie ėmė sakyti komplimentus, kad patinka mano darbas, o aš jiems dėkojau. Viskas paprasta“, – interviu sakė atlikėjas, pasaulį sujaudinęs savo daina „Amar Pelos Dois“.

Tačiau pažvelgus plačiau, S. Sobralis pergalę mato kaip teigiamą dalyką.

„Eurovizija“ man atnešė daug gerų dalykų. Aš vykau į džiazo festivalius, niekad nemaniau, kad ten grosiu. Dainas atlikau nuostabiuose Ispanijos teatruose. Bet kuriuo atveju, nemaniau, kad už tai dėkosiu „Eurovizijai“. Tarp mūsų yra meilės ir neapykantos santykis, tačiau galiausiai patirtis daugiau teigiama nei neigiama“, – interviu sakė S. Sobralis.