Vienas jų – Benas Aleksandravičius - ba., kuris liks paskutinis dar neužpildęs savo komandos iki galo, rašoma pranešime spaudai.

Rinkosi itin kruopščiai

Tie, kurie jau žiūrėjo pirmąsias keturias aklųjų perklausų laidas, supras: nors ir jauniausias iš mokytojų, Benas buvo būtent tas, kuris mygtuką spausdavo vienas paskutiniųjų ir sprendimą priimdavo itin atsakingai.

„Labai myliu mūsų mokytojų šeimą, labai mėgstu pajuokauti, bet bėgant laidoms, pildantis komandoms, vis dažniau jaučiu, kad noriu susikaupti, užsidėti sieną nuo kitų, kad geriau išgirsčiau savo mintis, išjausčiau sprendimą“, – jau ankstesnėje laidoje užsiminė Benas.

Paskutinėje laidoje, kurioje kiekvienas pasirinkimas gali tapti lemiamu, Benas parodė dar didesnę atsakomybę, tačiau kartu – ir netikėtų emocijų.

„Visada stengiausi būti santūrus, bet pabaigoje išlindo viskas, kas gali išlįsti. Taip yra todėl, kad iš tiesų...ne pasijuokt čia atėjau. Nors kai kurie mokytojai jau gali „chi chi – cha cha“, man dabar – svarbiausias metas. Taigi nenoriu per anksti atsipalaiduoti, noriu įgyvendinti savo viziją, kurią sapnuoju kiekvieną naktį, apie kurią nuolatos galvoju“, – atviravo atlikėjas.

Blokai ir kitos nesėkmės

Tačiau įgyvendinti planą Benui nebuvo taip lengva: jį lydės ne tik netikėti blokai, bet ir nelaukti sutapimai.

„Visą projektą kartojau, kad labai, labai bijau į komandą priimti vaikų. Ne todėl, kad jų nemėgčiau, bet todėl, kad jaučiu beprotišką atsakomybę. Ir kaip tyčia dabar – tiek puikių jaunų balsų“, – apie dilemą atsisukti ar neatsisukti pasakojo Benas, kurį sunkūs sprendimai lydės iki pat paskutinės akimirkos.

„Jei negalit ateiti pas mane, turbūt geriausia pamirškit, kad dalyvavote“, – liūdnų replikų išsvajotam duetui negailėjo mokytojas.

„Kadangi likau paskutinis, galvojau: ar esu čia visiškas „lūzeris“ ar kaip tik elgiuosi protingai? Vis dėlto, aklosioms atėjus į pabaigą supratau: mano moto „neskubėk ir būsi pirmas“ pasiteisino“, – džiaugsmo neslėpė Benas.

embedas:

Ką „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojai pasirinks į savo komandas? Kas išprovokuos Beno ašaras ir pyktį?

Visi atsakymai – paskutinėje aklųjų perklausų laidoje jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK. Dalyviai kovoja dėl galimybės keliauti toliau: į dvikovas, pusfinalius ar net finalą, kuris vyks kovo 11 dieną, „Avia Solutions group“ arenoje.