Dar viena staigmena – triguba mokytojų kėdė, kurią užėmė grupės „69 danguje” narės: Karina Krysko, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva. Merginos neslepia, kad šis projektas – reta proga jas pažinti ir pamatyti, kokios yra tikrame gyvenime, rašoma pranešime spaudai.

Iššūkis ir mokytojams

„Kvietimą tapti projekto mokytojomis priėmėme kaip didelį įvertinimą, bet kartu ir kaip didelį iššūkį, nes būti mokytoju yra didžiulė atsakomybė. Neslėpsiu – labai jaudinomės. Vis dėlto, buvo tikrai verta, nes tai, kas čia vyksta ant scenos, kad vyksta filmavimuose yra ne tik nepakartojamos emocijos, bet ir nuostabi patirtis“, – atvirauja Goda Alijeva.

Godai pritaria ir kitos grupės merginos. „Projektas yra itin aukšto lygio, turbūt geriausia, ką matėme Lietuvoje. Jo reikalavimai kelia kartelę netgi patyrusiems scenos vilkams, todėl ši patirtis, net neabejoju, yra labai prasminga ne vien dalyviams, bet ir mokytojams. Koncertų, projektų, darbų turime iki kaklo, tačiau atsakyti tokio pasiūlymo tikrai negalėjome“, – šypsosi N. Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Azartiškiausia – Nijolė

Nijolė, Karina ir Goda dalinsis trigubą kėdę, tai reiškia, kad joms reikės susitarti dėl ir taip nelengvo sprendimo, kada paspausti mygtuką ir atsisukti į patikusį dalyvį. „Oi, laukia ir linksmų akimirkų, ir graudžių, tiesiog visa spalvų paletė“, – atvirauja Karina.

Ją papildo Goda, kurios manymu, triguba kėdė bus puiki proga žiūrovams labiau pažinti ir jas pačias – ne tik kaip visada besišypsančias atlikėjas, bet ir kaip itin jautrias, nebijančias ašarų parodyti asmenybes. „Nors tarpusavyje mes vieną kitą pažįstame iki menkiausios smulkmenos, tačiau būtent žiūrovams bus tikrai įdomu pamatyti mūsų kitą, ne sceninę pusę: tarpusavio bendravimą, reakcijas į įvairias jautrias situacijas, paprastas, nesuvaidintas emocijas. Juk esame ne tik atlikėjos: esame moterys, mamos, draugės. Taigi bus ir intrigų, bus tikrai visko“.

Paklausus, iš kurios merginos trijulėje galima tikėtis daugiausiai emocijų, visos grupės narės vienbalsiai sutinka, kad tai – ekspresyvioji Nijolė.

„Neslėpsiu – grupėje esu azartiškiausia, taip pat – ir emocingiausia, todėl jau dabar merginos manęs prašo reaguoti šiek tiek ramiau, neskubėti spausti mygtuko ir palaukti, kol ir jos spės išjausti pasirodymą. Bus nelengva, bet bandysiu, – juokiasi Nijolė. – Pavyzdžiui, įsivaizduokite tokį momentą, kai supranti, kad dainuoja vaikas. Kaip mamai, man plyšta širdis, norisi atsisukti kiekvienam mažam žmogučiui! Be abejo, nuslūgus pirmai emocijai supranti, kad tai – tik žaidimas, tačiau prieš tai praūžia daugybė jausmų“.

Kaip bebūtų, merginos sutaria, kad tokioje karštoje kėdėje svarbiausia ieškoti balanso.

„Nepatikėsite – po tiek metų scenoje vis dar jaudinamės, priimdamos sprendimus ar laukdamos dalyvių pasirinkimo. Tačiau žinome ir akivaizdžius savo privalumus: juk esame net trys, todėl kaip mokytojos gali suteikti ypač daug, įvairiapusių, subalansuotų žinių“, – svarsto Karina.

„Lietuvos balsas. Kartos“ aklosios perklausos LNK ekranuose startuos jau sausio 2 d., sekmadienį. Nuo pat pradžių dalyviai varžosi dėl galimybės patekti į dvikovas, kurios arenoje kartu su žiūrovais vyks sausio 7 d. bei pusfinalį, kuris vyks sausio 9 d. Geriausi iš geriausių keliaus į finalą, kurio koncertas nuskambės kovo 11 d., „Avia Solutions Group“ arenoje.