Dėl 15 tūks. eurų superfinale kitą sekmadienį kovos Gabija, „Mando“, Luka, R. Guido ir „Aquarium de Clara“, rašoma pranešime spaudai.

Mažiausiai žiūrovų balsų surinko Luka ir „Bloom“. Pirmoji dėl savo išlikimo projekte kovojo Luka, o žiūrovai ir teisėjai jai plojo atsistoję. Tuo tarpu grupė „Bloom“ pakėlė nuo kėdės Marijoną Mikutavičių.

Išklausius išlikimo dainas, savo nuomonę išsakė teisėjai. Paaiškėjo, kad Luka daugeliui visgi pasirodė pranašesnė, nei grupė „Bloom“. Už Luką balsavo Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Marijonas Mikutavičius. Už „Bloom“ – jų mokytojas Saulius Prūsaitis.

Šįkart visi dalyviai scenoje dainavo po dvi dainas. Pirmoji vakar į sceną žengė Gabija. Mergina pasirodė puikiai, o M. Mikutavičius plojo atsistojęs. „Pasirodymas nuostabus“, – sakė teisėjas.

Grupė „Aquarium de Clara“ pasirodymui pasiruošė puikiai. J. Arlauskaitė-Jazzu gyrė dainos pasirinkimą. „Clara, į tave ypatingai norisi žiūrėti“, – sakė teisėja.

Luka atliko burleskos stiliaus dainą – teisėjai sakė, kad paauglės vieta superfinale. „Luka, tavimi nė sekundės neabejojau. Žinau, kad dar turi, ką parodyti“, – savo mokinę gyrė S. Urbonavičius-Samas.

R. Guido sulaukė pagyrų dėl energetiškai stipraus pasirodymo. „Ypatingai nustebinai tuo, kad kokybiškai uždainavai. Buvo labai gerai“, – sakė S. Prūsaitis. „Tai buvo geriausias tavo pasirodymas“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Grupė „Mando“ parodė, kad yra verti vietos superfinale. Žiūrovai plojo atsistoję, o teisėjai gyrė už puikią dainos versiją. „Buvo lengva klausyti, man patinka jūsų duetas. Nebeįsivaizduoju jūsų atskirai. Svajingas pasirodymas“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Merginų grupė „Bloom“ grįžo prie mėgstamiausio žanro – roko. Teisėjai gyrė dalyves už tai, kad surengė scenoje puikų vakarėlį!

Antrąją dainą vakarykščiame finale pirmoji atliko Gabija. Ją teisėjai gyrė už nuostabų balsą ir tai, kad ji gali dainuoti bet ką. „Mačiau pasirodymą, kuriame nebuvo klaidų. Buvo tobula“, – sakė S. Prūsaitis.

„Aquarium de Clara“ antrąją dainą atliko prancūziškai. J. Arlauskaitė-Jazzu gyrė kūrinio pasirinkimą. „Man jūsų teatras yra labai artima“, – sakė teisėja.

„Atrodė, kad tu vaikščiotumei po savo tėvų kiemą. Buvo labai jauku“, – gyrė M. Mikutavičius.

Luka vėl nustebino teisėjus – septyniolikmetė girdėjo pagyras. Tiesa, daugelį sužavėjo ne tik jos pasirodymas, bet ir įvaizdis – šiam pasirodymui mergaitė papuošė Egidijus Rainys. „Gabija ir Luka privalo būti superfinale“, – sakė S. Prūsaitis.

„Taip tikslu, taip gerai, tiek daug spalvų... Tu nepakartojama“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

R. Guido pakėlė iš kėdės savo mokytoją – J. Arlauskaitė-Jazzu plojo atsistojusi. „Tai buvo ne tik gerai, tai buvo kažkas nenormalaus. Nesistengsiu atkartoti, man tai misija neįmanoma. Kokį tu turi ritmo pojūtį... Privalai būti superfinale“, – sakė teisėja.

O štai atėjus antrajam „Mando“ pasirodymui, J. Arlauskaitė-Jazzu klausė Antoine, kodėl jis taip stresuoja. Teisėja tikino, kad muzikoje svarbiausia yra istorija, o ne tobulai sudainuotos natos.

Tiesa, kiti teisėjai buvo kitokios nuomonės. „Užbūrė muzika, neturėjau prie ko prikibti. Man atrodo, kad Antoine reikia tokias dainas dainuoti. Tada jis atsiskleidžia ir virpina širdis“, – sakė M. Mikutavičius.

„Papasakojai istoriją ir buvo nuostabu“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Ne vieną nustebino ir antrasis grupės „Bloom“ pasirodymas. „Tikėjausi kitokio pobūdžio dainos. Girdžiu labai daug manieros. Esu įsimylėjusi būgnininkę“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu apie „Bloom“ pasirodymą.

„Be jūsų superfinalas būtų labai liūdnas. Jūs nešate šventę“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

„X faktoriaus“ superfinalas – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Sekmadienio laidos akimirkos: