„Dovydas yra tas žmogus, kuris man duoda daug patarimų ir atsako į daugybę klausimų. Ir muzikine, ir visomis kitomis prasmėmis. Jis turi gerą skonį“, – komplimentų antrai pusei negailėjo dainininkė.

Paklaustas, ar jau įprato Moniką Mariją vadinti žmona, Dovydas neslėpė, kad susiduria ir su iššūkiais, rašoma spaudos pranešime.

„Taip, natūraliai viskas gaunasi, kai pasirenki teisingai. Darbus ir asmeninį gyvenimą stengiamės atskirti. Bet tai nėra lengva ir dažnai tenka kartu dirbti, kartu kurti“, – pasakojo jis.

Po nepavykusios užduoties pora netruko susiginčyti, kuris kaltas dėl tokios baigties. Jaunai šeimai laidos vedėjas Rolandas Mackevičius atskleidė sėkmingos santuokos receptą.

„Aš, kaip žmogus esantis santuokoje jau dešimt metų, noriu tau, Dovydai, pasakyti, kad moterys yra visada teisios. Net kai yra neteisios. Niekada nekaltink moters ir būsi tik laimingesnis“, – mokė Rolandas.

Azartiškas intelektinių ir sportinių užduočių žaidimas, vedamas Dalios Belickaitės ir Rolando Mackevičiaus, BTV televizijos gerbėjus prie ekrano kvies jau šeštadienį 19.30 val.