Šiandien Jelena – savimi pasitikinti gydytoja, verslininkė, mama, žmona ir močiutė, tačiau mažai kas žino, kad sėkmingos moters kelias prasidėjo nuo skaudžių išdavysčių, skurdo ir kompleksų, kurie atsirado dar vaikystėje, rašoma spaudos pranešime.

„Vieną kartą mamos paklausiau ar aš graži, atsimenu, ji pasakė, jog esu simpatiška, bet nesu graži. Aš tai prisimenu visą savo gyvenimą”, – atvirai LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val., pasakos Jelena.

Mokykloje viršsvorio turėjusi moteris prieš išleistuves numetė dešimt kilogramų, baigė mediciną, tapo kardiologe, apie ką visuomet ir svajojo, tačiau laiminga nesijautė. Savivertę smukdė pirmasis vyras, už kurio Jelena buvo ištekėjusi.

Jelena Tulčina
Foto: LNK

„Jis man pasakė, kad, jeigu gims mergaitė, aš tau neatnešiu gėlių, o jeigu gims berniukas, tu jų gausi”, – prisimena tuomet pirmagimio besilaukianti moteris.

Dirbdama kardiologe Jelena užsidirbo ir per 10 metų susitaupė sumos, reikalingos dviem žarnyno valymo aparatams ir ėmė važinėti po visa pasaulį gilindama natūralios medicinos žinias. Pas Jeleną ėjo tie, kurie nenorėjo gydytis vaistais arba tie, kuriems tradicinė medicina jau negalėjo padėti. Po kurio laiko atrado maisto netoleravimo testą, kuris esą padėjo šimtams tūkstančių nutukimu bei kitomis lėtinėmis sergančių pacientų.

„Po trejų metų sėkmingo darbo drauge, mano tuometinis verslo partneris, man nežinant pradėjo statyti savo kliniką ir norėjo pasinaudoti visomis mano žiniomis ir sukaupta patirtimi. Po trejų metų sėkmingo darbo drauge“, – pirmąją pamoką verslo pradžioje prisimena Jelena.

Trisdešimt septynerius metus kartu nugyvenę Jelena ir Feliksas yra puikiausias įrodymas, kad tikra meilė – tai ne tirpstančios kojos ir skraidantys drugeliai pilve, tikra meilė yra pagarba, kantrybė ir abipusis palaikymas, kuris padeda įgyvendinti net pačias didžiausias svajones.

Apie verslo partnerio išdavystę, skaudžias patirtis ir netradicinės medicinos pradžią Lietuvoje – jau šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko”, 20 val., per LNK.