Tai – išskirtinis dviračių sporto renginys, kuris prie ekranų pritrauks ne tik dviračių sporto mėgėjus. Šou metu žiūrovai išvys 4 patraukliausias treko rungtis, kurias lydės specialieji vaizdo bei garso efektai, rašoma spaudos pranešime.

Pirmasis varžybų etapas jau įvyko Maljorkoje, o po etapo Panevėžyje kelsis į Londoną. Nugalėtojai paaiškės Tel Avive. Penkiuose varžybų etapuose išvis varžosi 72 pasaulio sportininkai, taip pat ir trys Lietuvos atstovai. Tai – pasaulio rekordininkė, čempionė Simona Krupeckaitė, Europos čempionato bronzos medalininkas Vasilijus Lendelis ir šiemet Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse debiutavusi dviratininkė Olivija Baleišytė.

Tituluota dviratininkė Simona Krupeckaitė šio renginio laukia su nekantrumu. Anot jos, tai – nuostabi proga Lietuvos žmonėms pamatyti tokį išskirtinį įvykį, kokio mūsų šalyje dar niekuomet nėra buvę. „Jei varžybų rengėjai pasirinko mus greta Tel Avivo, Maljorkos ir kitų miestų, turinčių daugybę čempionų ir gerai išvystytą infrastruktūrą, mums tai yra didžiulis įvertinimas – tiek patiems sportininkams, tiek ir arenai, kurioje įvyks renginys“, – sako S. Krupeckaitė.

Dviratininkė teigia, kad faktas, jog šįkart teks pasirodyti savoje šalyje, kelia dvejopus, tačiau malonius jausmus: „Trekas pažįstamas, daugiau mažiau viską žinau. O sirgaliai namuose įneš daug palaikymo. Žinoma, su tuo ateis ir papildomas jaudulys, o, kaip sakė „Cido“ arenos direktorius, gali būti, kad net apsiašarosiu. Kai esi namuose, širdis suvirpa visuomet“, – atviravo sportininkė.

S. Krupeckaitė pasakojo, kad po Tokijo vasaros olimpinių žaidynių jautė nuovargį, tad pasiruošimo intensyvumas pirmajam Čempionų lygos varžybų etapui Maljorkoje buvo kiek sumažėjęs. Vis dėlto po pirmojo etapo sportininkė ir vėl daug treniruojasi, jaučia atgavusi fizinę formą.

„Dalyvauti šiose varžybose man yra labai didelė garbė. Maljorkoje buvo nedrąsu – nauji ir esami pasaulio čempionai yra itin stiprūs. Jaudinausi, jog, galbūt, per daug ilsėjausi, o kartu buvau ir pavargusi. Tačiau po rungtynių supratau, kad viskas yra gerai. Ir dabar treniruotės vyksta gana intensyviai. Aukštų rezultatų nesitikiu, tačiau ir tikslo tokių pasiekti nebeturiu. Noriu sėkmingai sudalyvauti, pakovoti, nes daug jau esu įrodžiusi ir anksčiau. Šiai dienai mano tikslas yra padaryti viską, ką galiu“, – sako sportininkė.

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) dviračių treko Čempionų lygos varžybos – jau šiandien, šeštadienį, 19 val. per TV6 ir TV3 Play!