„Šeimas, kolegas, draugus į duetus sujungsiantis projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ bus išskirtinis savo žanrų įvairove, todėl stengėmės suburti mokytojų komandą, kuri galėtu dirbti su kuo platesniu muzikiniu spektru: nuo modernios, šiandien karaliaujančios popmuzikos iki laiko patikrintų nostalgiškų kūrinių, nuo roko iki klasikos, nuo sprogstančios energijos iki širdį tirpdančios romantikos“, – sako „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Visi mokytojai – savo žanro Lietuvos superžvaigždės: Vaidas Baumila, Ieva Prudnikovaitė, grupės „69 danguje” narės Karina Krysko, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva bei roko muzikos atstovas Benas Aleksandravičius iš grupės „ba.“, rašoma pranešime spaudai.

„Pradėkime nuo Vaido Baumilos – tai yra visiškai jo laikas, jis nepalieka abejingų, be to yra labai universalus žanro prasme. Tegu tai bus mūsų dovana visiems jo fanams, – šypsosi G. Jaunius. – Ieva Prudnikovaitė – taip pat labai plataus spektro atlikėja, Lietuvos klasikinės scenos pasididžiavimas. Roko muzikos atstovas – tai jaunimo dievukas, visiškas grynuolis Benas Aleksandravičius, žinomas kaip „ba.“

Su legendinės grupės „69 danguje” merginomis užaugo ne viena klausytojų karta“. Šalia ypatingų mokytojų – ir neįprasti techniniai sprendimai. Pirmą kartą „Lietuvos balso“ istorijoje viena iš mokytojų kėdžių bus triguba: ja dalinsis grupės „69 danguje” narės.

„Kelis kartus projekte jau esame turėję dvigubą kėdę, bet triguba kėdė suksis pirmąjį kartą. Tai smagus techninis iššūkis, kuris į projektą įneš tiek vizualinės dinamikos, tiek papildomo azarto mokytojų santykiuose. Esu tikras, kad visada pozityvios, humoro jausmo nestokojančios „69 danguje” merginos su šia užduotimi puikiai susitvarkys”, – pasakoja G. Jaunius ir papildo, kad jau dabar tarp mokytojų jaučiasi unikali tarpusavio energija, kuri sezoną pavers išskirtiniu.

„Lietuvos balsas. Kartos“ – pirmasis tokio formato „The Voice. Generations“ sezonas Europoje ir antrasis pasaulyje – kol kas jo filmavimus be Lietuvos pradėjo tik Australija.

„Tai projektas, kuriame į duetus susijungs ne tik skirtingos kartos, bet ir geriausia, ką iki šiol turėjome: jaunystės jaudulys ir brandos nostalgija, iš širdies einanti muzika ir stebuklus kurianti draugystė, stulbinančios duetų – šeimų, draugų, kolegų – istorijos ir dvigubas muzikinis azartas. Tai tobulas emocijų rinkinys, kurį gautume sudėjus „Lietuvos balsą“, „Lietuvos balsas. Vaikai“ ir „Lietuvos balsas. Senjorai“, – apie išskirtinį formatą pasakoja organizatoriai.

Pirmieji „Lietuvos balsas. Kartos“ filmavimai „Avia Solutions Group“ arenoje prasideda jau šį savaitgalį, o LNK ekranuose projektas startuos iš karto po Naujųjų metų.