Praėjusį sekmadienį projektas „Kaukės“ pasiekė kulminaciją. Niekas nesitikėjo, kad viena mėgstamiausių kaukių bus atidengta. Tačiau komisija nusprendė įminusi mįslę – po Šuns kauke, jų manymu, slėpėsi aktorius Tadas Gryn. Jų ir visų taip pat galvojusių žiūrovų džiaugsmui šis spėjimas pasitvirtino, rašoma LNK pranešime spaudai.

Tado Gryn mama Danutė jau nuo pirmos laidos atpažino savo sūnaus balsą. Tačiau jis, laikydamasis griežtų projekto taisyklių, privertė savo intuicija sudvejoti mamą.

„Man Tadas labai įtikinamai sakė, kad čia yra televizija, visi balsai iškraipomi, uždedami kiti. Tai gal ir jo balsą panaudojo apgauti žiūrovams. Aš ir patikėjau! Galvoju, juk ką aš žinau apie televiziją, gal tikrai taip daro. Taigi, mano sūnui pavyko mane apgauti. Net nežinojau, kad jis moka taip gerai meluoti“, – juokėsi ponia Danutė.

Anot garsaus aktoriaus mamos, tai, kad sūnus taip gerai dainuoja buvo atradimas net jai.

„Nuo vaikystės Tadas nebuvo iš tų, kurie mėgsta dainuoti. Ir šiaip aš, man atrodo, nelabai esu girdėjusi, kaip jis dainuoja. Todėl labai džiaugiuosi, jog mano sūnus sutiko sudalyvauti šiame projekte. Man labai patiko Tado paskutinė daina. Kai atvažiuos aplankyti, tikrai paprašysiu, kad man ją padainuotų gyvai“, – geromis emocijomis dalinosi Tado mama.

Kad Tadas turi aktorinių sugebėjimų ji pastebėjo dar vaikystėje. Būdamas visai mažas, jis mamą, grįžtančią iš darbo, pasitikdavo su įvairiais šokiais ir pasirodymais. Nors daugelis pasirinkę šią, menišką, profesiją iš artimųjų sulaukia nepritarimo ar priekaištų, jog tai nėra rimtas užsiėmimas, Tado mama sūnaus apsisprendimą priėmė džiugiai.

„Aš pati svajojau būti aktore, dainavau. Todėl kai Tadas pasakė norintis būti aktoriumi pagalvojau, kad sūnus išpildys mano svajonę“, – savo patirtimi dalinasi moteris.

Tado mama atvirai prisipažįsta stebinti sūnaus darbus ir kolekcionuojanti įvairius su Tadu susijusius straipsnius. Dar daugiau - ponia Danutė džiaugiasi artimais ir tvirtais santykiais su savo sūnumi.

„Tadas yra nuostabus vaikas. Mes kasdien pasiskambiname ir pakalbame telefonu. O didžiausia dovana man – kai Tadas atvažiuoja aplankyti. Jis ne kartą yra mane nustebinęs. Pasako, kad negalės atvažiuoti ir staiga stovi su didele puokšte gėlių prie durų. Kas gali būti geriau? Mano širdis tuomet džiaugiasi“, – pokalbį baigdama priduria aktoriaus mama.

Apie įtarimus, kad po Šuns kauke slepiasi Tadas Gryn sutiko pakalbėti ir LNK televizijos serialo „Rimti reikalai“ režisierius Džiugas Siaurusaitis.

„Tai jau trečiasis mano aktorius, dalyvaujantis šiame projekte. Tiesa, dėl darbų gausos, pats ne visada spėju pažiūrėti laidas ir viską sekti labai įdėmiai. Bet filmavimo aikštelėje yra tikrų laidos „Kaukės“ gerbėjų. Žinau, kad ir mano vardas spėliojant, kas slepiasi po kaukėmis, yra nuskambėjęs ne kartą. Taip pat girdėjau, kaip kolegos bandė tardyti Tadą, bet jis moka slėptis ir jeigu nenori pats, iš jo nieko neišpeši“, – šypsosi Džiugas Siaurusaitis.

Anot režisieriaus, jiedu su Tadu yra geri draugai, todėl filmavimo aikštelėje dirbti drauge yra vienas malonumas.

„Tadas yra labai talentingas. Jis nėra iš tų, kuriam savaičių savaitėmis reikėtų ruoštis ar repetuoti vieną sceną. Jam viskas pavyksta organiškai. Bet juk taip ir turi būti, kai esi apdovanotas.“

„Tiesa, galiu paatvirauti. Tadas turi vieną nedidelę ydą – mėgsta pamiegoti,“ – juokiasi Džiugas Siaurusaitis ir priduria, kad ne kartą visi susirinkę filmavimo aikštelėje yra pasigedę Tado. „Paskambini, išgirsti apsimiegojusį balsą ir supranti, kad žmogus mėgsta pamiegoti, negirdėjo žadintuvo. Žinoma, tokios situacijos yra labai retos ir tai nėra problema, dėl to ir galiu apie tai kalbėti su šypsena“, – sako režisierius, laidų vedėjas Džiugas Siaurusaitis.

Šį sekmadienį LNK šou „Kaukės“ laukia netikėtos staigmenos. Prie jau esančių dalyvių prisijungs nauja kaukė. Kas ji tokia? Sužinosime jau sekmadienį, 19.30 val., per LNK.