P. Taujanskaitė – žinoma kino ir teatro aktorė, 2020 metais „Auksinių scenos kryžių“ ceremonijoje apdovanota geriausios aktorės kategorijoje už Marytės vaidmenį spektaklyje „Vienos miško pasakos“ (rež. Yana Ross), rašoma pranešime spaudai. Tais pačiais metais aktorė buvo nominuota „Sidabrinei gervei“ už geriausią aktorės vaidmenį filme „Nematoma“ (rež. Ignas Jonynas). Paulinos šokių partneris R. Beržinis – profesionalus šokėjas ir šokių treneris. Šokėjas sukaupęs 12 metų darbo su vaikais ir suaugusiaisiais patirtį, vienas pirmųjų „Pro/Am“ judėjimo trenerių.

„Mes orientuoti į šokį – mažai pokštaujame repeticijų metu. Bandome pasivyti, esame labai susikoncentravę, nes turime labai mažai laiko pasiruošti pirmiesiems pasirodymams“, – sako „Šok su žvaigžde“ dalyve tapusi P. Taujanskaitė.

Paulinos teigimu, svarbiausia – proceso džiaugsmas ir asmeninis tobulėjimas, o ne tikslas nugalėti.

„Man labai patinka šokti, malonu judėti, ieškoti kontakto su kitu žmogumi per šokį. Jeigu pavyksta žingsnelį sudėlioti, aš skrendu lyg ant sparnų. Tad nugalėtojo triumfas ar aukšti komisijos balai nėra svarbiausia, mūsų tikslas – šokis“, – teigia P. Taujanskaitė.

O. Kunsunga apgailestauja, kad negalės dalyvauti projekte. Priimti sunkų sprendimą aktorei teko dėl plokščiapėdystės sukeltų skausmų.

„Ilgos valandos šokių aikštelėje avint aukštakulnius tapo labai skausmingomis. Deformavosi mano dešinės pėdos piršto sąnario sritis, tad po vizito pas ortopedą-traumatologą nusprendžiau laikytis rekomendacijų ir projekte nedalyvauti. Juokavome, kad naujų pėdučių nenusipirksi, todėl reikia rūpintis savosiomis. Su Rolandu puikiai dirbome, susibičiuliavome, be to, mačiau didelę prasmę išbandyti naują, nepažintą sritį. O ir dukrelė mano labai laukė, džiaugėsi, kad mama dalyvaus, bet išėjo, kaip išėjo“, – teigė O. Kunsunga.

O. Kunsunga tiki, kad niekas nevyksta be priežasties. Dabar aktorė daugiau laiko galės skirti namams, šeimai, laisvalaikiui – to pastaruoju metu jai labai trūko.

„Todėl dabar mėgaujuosi, kad nebereikia verstis per galvą ir vėl kažko nespėti. Artimiausiu metu koncentruosiuosi į spektaklius, TV serialo filmavimus, filmukų garsinimus. O visiems dalyviams linkiu pasimėgauti procesu ir saugoti save. Visus labai palaikysiu, nes dabar jau žinau, kokiu sunkiu darbu pasiekiami rezultatai“, – sako O. Kunsunga.

„Šok su žvaigžde“ – kiekvieną šeštadienį 21 valandą per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt