Avinas šį kartą pasirinko lyrišką Jameso Blunto kūrinį „You are beautiful“ ir, panašu, kad neprašovė pro šalį. Visi komisijos nariai liko be žado, rašoma spaudos pranešime.

„Aš pagaliau išgirdau balsą, aš esu labai laimingas, nes aš galvojau, kad mano viena iš gražiausių kaukių turės kristi, bet po šito pasirodymo supratau, kad ji eis dar labai toli“, – po pasirodymo džiaugėsi „The Roop“ lyderis. Jam pritarė ir „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė. Maža to, Vaidotas pridūrė, kad po pirmasis Avino dainos atlikimas, jam tikrai buvo sukėlęs abejonių po kauke besislepiančio žmogaus dainavimo sugebėjimais ir pavadino tokį Avino žingsnį rizikingu.

Trečiojoje muzikinės kaukės laidoje komisija gaus galimybę – jie kiekvienam dalyviui galės užduoti klausimus. Gal šios užuominos padės lengviau išspręsti mįslę – kas slepiasi po neįtikėtinomis kaukėmis?

Ąžuolui pradėjus atsakinėti į klausimus, komisija liko be žado. Visų netikėtumui ši įspūdinga kaukė pradėjo kalbėti kaip užsukta. Ar pats Ąžuolas per savo ilgą liežuvį neišduos savo tikrosios asmenybės?

Dar viena staigmena laukė komisijos ir žiūrovų ant scenos užlipus Baubukei. Nors praėjusioje laidoje komisijai nekilo abejonių, kad po šia žavinga kauke slepiasi moteris, po šio pasirodymo komisija liks visiškai susipainiojusi ir negalės atsakyti net į paprastą klausimą – vyras ar moteris slepiasi po Baubukės kauke? Maža to, pradėjusi kalbėti Baubukė, atrodo, juokėsi tiek iš komisijos klausimų, tiek iš komentarų. Kodėl Baubukei pradėjus dainuoti „Aleliuja“ laidos vedėjas Giedrius Savickas paprašys apsaugos kuo greičiau nuo scenos palydėti šią kaukę?

Lyg to būtų maža, ant scenos pasirodžius vienai iš kaukių kilo tikra audra tarp dviejų komisijos narių ir jos kibo viena kitai į atlapus.

Viena paslaptingiausių kaukių projekte – Superherojus ir vėl stebins geru humoro jausmu. Vienam iš brolių paklausus ar šis yra dalyvavęs olimpiadoje, Superherojaus atsakymas privers net atsilošti kėdėse.

Šį sekmadienio vakarą įspūdingiausiame LNK projekte „Kaukės“ televizijos žiūrovai išvys visas dešimt įspūdingų kaukių. Šį kartą komisija po pirmų penkių pasirodymų turės išrinkti vieną, kuri keliaus į pavojaus zoną, po likusių penkių – komisija išrinks ir antrąjį dalyvį, keliaujantį į pavojaus zoną. Tik po to, komisijai teks nelengva užduotis – vienam iš dalyvių bus nuimta kaukė ir atskleista tikroji tapatybė. Kas ji bus? Pamatysite jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., tik per LNK televiziją.