„Yra labai daug sąžinės graužaties. Kadangi noriu būti gera mama, stengiuosi praleisti daugiau laiko su dukryte. Auklės kol kas neturiu, tai vaikas daug laiko praleidžia pas mane ofise, merginų kolektyve. Man atrodo, ir jai naudingiau, ir aš geriau jaučiuosi, kai ji šalia“, – apie šių dienų rutiną pasakojo K. Meschino.

Baigusi mados studijas Milane, Italijoje, Karolina pasinėrė į socialinius tinklus, dėl kurių jos tėvai buvo labai priešiškai nusiteikę. Ir nors atrodo, kad pasakoje gyvenanti mergina buvo lepinama visomis prasmėmis, tėvai buvo nustatę aiškias ribas, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Mano tėvai buvo labiausiai prieš. Kai pradėjau savo karjerą instagrame, jiems tai buvo siaubas. Žinoma, jie investavo į mano studijas Milane. Esu labai dėkinga, kad jie suteikė man visą pasaulį. Jie mus su broliu veždavosi į įvairias keliones, matėme daug skirtingų šalių. Nebuvo taip, kad mus lepino materialiais dalykais. Džiaugiuosi, kad jie leido mane į gerą, privatų universitetą. Tačiau man buvo pasakyta, kad kai man sukaks 18 metų, baigsiu universitetą, jie iškart nutrauks man finansus. Ir kai baigiau studijas, pirmus pinigus pradėjau užsidirbinėti iš instagramo, tėvams čia atrodė pažeminimas“, – atviravo Karolina.

Dar nuo paauglystės K. Meschino buvo mokoma žinoti pinigų vertę ir lengva ranka trokštamų daiktų tikrai negaudavo.

„Nebūdavo, kad tėvai taip paprastai duodavo pinigų. Aš vasaromis dirbdavau pas juos drabužių parduotuvėje, brolis dirbo padavėju restorane. Pinigų vertę žinojome nuo mažų dienų“, – teigė K. Meschino.

Ne viename interviu Karolina yra prisipažinusi, kad šeima jai svarbiausias dalykas gyvenime. Italų šaknų turinti žvaigždė pasakojo, kad mafijos etiketė juokais ne kartą buvo lipdyta jos šeimai, tačiau, kaip ji teigia pati, toli gražu taip nėra.

„Mano tėtis atrodo labai griežtas ir rimtas vyras, bet iš tikrųjų jis labai mielas ir šiltas žmogus“, –pasakojo K. Meschino.

„Šeima pas mus visada buvo pati didžiausia vertybė. Tikiuosi, kad ir man pavyks ją išlaikyti savo mažytėje šeimynoje. Kalbant apie tradicijas, ką pastebėjau, jog lietuviai nelabai turi, arba retai, tai valgymas kartu. Dar nuo mažų dienų pas mus būdavo, kad 19 valandą vyksta vakarienė ir nereiktų bandyti vėluoti. Tėtis nevalgys net pirmo kąsnio, kol visi nesusirinks, nes vyriausias žmogus turi pradėti valgyti pirmas“, – šeimos tradicijomis dalinosi Karolina.

Šį vakarą išvysime ne tik intriguojančius K. Meschino pokalbius su vedėjais, bet ir Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininką Justiną Kinderį, kuris kartu su Dalia Belickaite išskirtiniame reportaže laidos metu parodys, kaip atrodo jo treniruotė prieš svarbiausias varžybas! Jau šį vakarą, 20 val., LNK laida „Šeškinės 20“.