Vieną geriausių pasirodymų šį vakarą surengs Gabija Aleknavičiūtė. 21 metų mergina pasakos, kad didžiąją dalį jos gyvenimo užima muzika – kartu su bičiuliais ji paromis sėdi studijoje, kur kuria savo muziką, rašoma pranešime spaudai.

„Mano bėda yra ta, kad esu perfekcionistė ir maksimalistė, o tai kartais labai kiša koją. Visą laiką viskas turi būti tobulai – nė vienos natos pro šalį. Kartais sau sakau, kad reikia žiūrėti į viską paprasčiau. Tačiau esu tokia, kokia esu. Perfekcionizmas lipa per viršų“, – atviraus Gabija.

Didžiausias muzikinio projekto dalyvės siekis anksčiau buvo išgirsti savo dainą grojant per radiją. Visai neseniai ši svajonė išsipildė, tad ją netrukus pakeitė kita – noras sužavėti „X faktoriaus“ teisėjus. „Labai jaudinuosi dėl pasirodymo. Baimė yra visada, tačiau renkiesi pats – arba labai bijai arba labai nori. Aš labai noriu, tad tą baimę bandau palikti už nugaros“, – jaudulio neslėps mergina.

Net ir visko matę teisėjai po Gabijos pasirodymo liks išmušti iš vėžių. Tokio gero pasirodymo, nepaisant to, kad šių metų „X faktoriaus“ dalyviai – itin stiprūs, projekto scenoje jie neregėjo jau seniai. „Tu – žvaigždė“, – trumpai tars S. Prūsaitis, kuris neslėps savo susižavėjimo.

Tačiau pagyros nesibaigs net ir Gabijai palikus sceną – teisėjai ir toliau diskutuos apie jos talentą bei neįtikėtiną žavesį. „Tai yra geriausia, ką aš matęs „X faktoriuje“. Švariausia, aiškiausia, iš karto konkreti linija, nesimaivo... Atrodo kaip Barbara Streisand – nesijaudina, scenoje viskas vyksta taip, kaip ir turėtų“, – pridės laidoje S. Prūsaitis.