Išgirdusi tokias kalbas, prabilti nusprendė ir vyro palikta psichologė Ramunė, kuri antradienio vakarą pasirodys TV3 laidoje „Prieš srovę“, rašoma pranešime spaudai.

Ką jaučia moteris palikta vyro? Ar įmanoma sumažinti skyrybų sukeltą šoką ir skausmą? Ramunė daug apie tai galvojo ir netgi rašė viešai.

„Mes, moterys, esam labai skirtingos, bet skyrybų skausmas veikia panašiai. Pykti yra normalu ir net labai gerai“, – laidoje sakė ji.

Daugelį šią vasarą nustebinusios R. Šimašiaus skyrybos buvo plačiai aptarinėjamos visuomenėje, o spaudos konferencijoje išgirdęs klausimą, ar vos per šešis mėnesius spėjo šitaip įsimylėti, kad netgi susituoktų, meras neslėpė.

„Na, žinote, aš pažįstu žmonių, kurie savo draugystės trečią dieną nuneša pareiškimus tuoktis ir laimingai gyvena 30 metų. Tad koks tas teisingas terminas visuomenėje, aš nežinau“, - sakė jis.

Su tuo, kad euforija santykiuose yra svarbi, o jai išnykus, žmonės sprunka, sutinka ir psichologė Ramunė.

„Man vyras atvirai nepasakė, kad išeina pas kitą. Jis susikrovė lagaminus, įsidėjo gražiausius megztukus, ir daugiau į namus nebegrįžo“, – laidoje kalbės ji.

Garsi psichologė prabilo ir apie teisinės sistemos užkulisius bei tai, ką pamato moteris, kai nusprendžia ginti vaikus ir priminti tėvui, kad jis taip pat turi pareigą jais rūpintis ir juos išlaikyti. Tačiau kas atsakinga, kad vyrai šią pareigą pamiršta?

„Vaiko, kaip atskirto subjekto, vyras nebemato – jis mato bobą, kuri prigadino jam gyvenimą ir kuriai pinigų duoti nenori. Jis nenori suprasti, kad ne paliktą žmoną, o vaiką jis turi išlaikyti“, – laidoje sakys psichologė.

Ar palikdamas žmoną vyras turi atvirai pasakyti tikrąją skyrybų priežastį? Ar skyrybų randai sugyja? Ar gali būti, kad Lietuvos teisinė sistema visgi labiau palanki šeimas palikusiems vyrams? Išgirsime ir atvirą Ramunės advokatės interviu.

„Teisingumo teisme ieškoti neverta!“ – sakė teisininkė.