Šį sezoną į žaidimo salę pagaliau sugrįš ir publika. Praėjusį sezoną komandos kapitonai iš salės pagalbos galėdavo sulaukti tik virtualiai, o štai dabar visi tie, kurie mano žinantys teisingus atsakymus, drąsiai atsisės žaidžiantiesiems už nugarų, rašoma spaudos pranešime.

Pirmoji sezono laida bus kaip niekuomet linksma – M. Mikutavičiaus komandą papildys žinomas TV veidas bei „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius, o M. Katleriui į visus klausimus padės atsakyti kylanti kikbokso žvaigždė, Dovydas Rimkus-Rimkenzo.

Tiesa, Justinas ir Dovydas susitinka taip pat ne pirmą kartą – abu jie visą vasarą praleido TV3 realybės šou „Meilė be sienų“. Justinas buvo projekto vedėjas, o Rimkenzo – daugybės ukrainiečių širdis užkariavęs šou dalyvis.

Jau nuo pat pirmų akimirkų Rimkenzo pateiks staigmenų – į žaidimą jis netgi atsineš slaptą ginklą. „Kadangi žmonių galvose smegenys dirba tik 10 proc., nesvarbu, koks protingas žmogus bebūtų, atsinešiau ginklą koncentracijai sustiprinti…“ – intriguos Rimkenzo ir slaptai iš savo pseudonimu pažymėtos dėžės ims traukti tai, kas turėtų padėti susikaupti.

O štai Justinas ir Marijonas, į pirmą klausimą atsakę be jokio vargo, netrukus suskubs rinktis klausimą iš temos „Skamba hitas“. „Jei ne mes, tai šią temą pasiims jie. O yra 20 proc. tikimybė, kad čia bus tavo paties gabalas“, – privers publiką ir patį Marijoną kvatoti J. Jankevičius.

O kaip po didelės pertraukos į žaidimą ir vėl grįžę jaučiasi „galvOK“ senbuviai?

„Iki pirmųjų laidų filmavimų visuomet galvoju, kad jaučiuosi drąsiai, tačiau po kiekvienos vasaros, kai turime pertrauką, delnai ir vėl prakaituoja, muša prakaitas ir įtampos yra labai daug. Iš tiesų, tos įtampos labai daug būna prieš kiekvieną laidą. Pirmos penkios minutės, kai greitakalbe reikia pristatyti mūsų kapitonus ir svečius bei papasakoti, apie ką bus žaidimas, nors ir darau tai ne pirmąkart, vis tiek visuomet seku kiekvieną savo žodį, kad tik neprisišnekėčiau. O vėliau, prasidėjus žaidimui, imu juo mėgautis lygiai taip pat, kaip ir kiekvienas atėjęs svečias. Kiekvienas šio žaidimo klausimas man tarsi didžiulė šventė“, – atvirauja laidos vedėjas A. Žiurauskas.

Tiesa, ir pats vedėjas turi vieną taisyklę – jis niekuomet neleidžia sau simpatizuoti nė vienai komandai. Priešingai – jam malonu matyti, kaip laidos svečiai atsiskleidžia vis naujomis spalvomis.

O štai anksčiau save itin azartišku laikęs M. Katleris į šį sezoną grįžta pasikeitęs: „Supratau, kad pergalė gyvenime – ne viskas. Svarbu ir gera nuotaika bei susirasti naujų draugų. Aišku, geriausiu atveju, aš jų susiradau vos du – Marijonas man jau antrus metus žada, kad progai pasitaikius, nueisime į miestą kaip kapitonai, bet vis dar nei atrašo, nei atsiliepia… Manau, kad Žiurauskas – vienintelis likęs (juokiasi).

Taip pat kapitonas nuo rudens planuoja keisti savo žaidimo strategiją. „Kartais pasitaiko taip, kad per gilus kapstymas pakenkia, nors atsakymas būna tiesiai prieš akis (juokiasi). Praėjusio sezono pabaigoje gavau klausimą, kur būtent taip ir nutiko. Dėl to vėliau buvo labai gėda žiūrėti į save atsakinėjantį. Daviau sau žodį, kad šiais metais eisiu labiau paviršiumi ir bandysiu tai, kas yra prieš akis. Taip, kaip sakydavo mano matematikos mokytoja: „Skaitykite, kas parašyta ir neprifilosofuokit“, – mokyklos suolą prisiminė M. Katleris.

Tuo tarpu M. Mikutavičius išdavė, į kuriuos klausimus atsakymus jam rasti sunkiausia. „Kadangi buities nemėgstu ir niekuomet gyvenime nebuvau apkrovęs savo galvos sprendimais, kaip išvalyti dėmę, ar iš kokteilio pasidaryti šaltibarščių sriubą, su buitimi susiję klausimai man tikrai yra sunkiausi (juokiasi). Bet iš koto išversti gali klausimai ir iš bet kurios kitos srities – jie kartais būna taip supinti, kad gali pagalvoti, jog esi žioplas, neturi erudicijos, o ir šiaip gyvenime neperskaitei nė vienos knygos“, – šypsosi kitas kapitonas.

O štai publikos sugrįžimas į žaidimą M. Mikutavičiui kelia ir džiaugsmą, ir šiokią tokią baimę. „Su gyva publika žaisti smagiau, kol jie nepradeda sakyti „taigi sakiau, kad atsakymas – C“ ar „reikėjo klausyti manęs“, – juokiasi jis.