Sekmadienio vakarą praleisti kartu paskutinį kartą šį sezoną kvies Delfi TV eteryje rodoma nauja gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“. Iš saulėtos ir vėjo nubučiuotos Neringos linkėjimus siunčianti laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė kaskart dovanojo atvirus ir užburiančius pokalbius apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis, kurie atostogas leidžia būtent Neringoje.

Paskutiniam pirmojo laidos sezono pokalbiui su Juste susitikti sutiko Lietuvoje žinomo „Manilla“ prekės ženklo įkūrėja, grožio industrijos profesionalė, gydytoja Rūta Merkytė. Nuo 2009 metų savo virtuvėje kremus bičiuliams gaminusi gydytoja Rūta Merkytė prieš penkerius metus išdrįso iškeisti mediciną į grožio industriją ir dabar būdama vos 32-erių metų šiandien gali didžiuotis įkurtu natūralios lietuviškos kosmetikos verslu.

„Buvau pavargusi nuo medicinos mokslo, nuo darbo, nuo rezidentūros ir viduje jaučiau poreikį pasiimti nusipelnytų akademinių atostogų, tačiau negalėjau išeiti neturėdama plano B. Taip po truputi ėmiau gvildenti verslo idėją ir atradau savo gyvenimo kelią. Šiandien žmonės mus žino kai yra lietuvišką, gydytojos sukurtą prekės ženklą, tačiau be viso to, mano pirminė idėja buvo tvarumas, aplinkosauga, ekologija, gamtos galia kasdieniuose produktuose“, - laidoje pasakos moteris.

Rūta Merkytė
Foto: Organizatoriai

Vis tik, sėkmingas verslas, pripažinimas ir šlovė ne visuomet atneša vidinę laimę. Rūta atvirauja, jog žmonės mato tik gražiąją verslo pusę, tačiau už jo slypi skaudūs išgyvenimai.

„Esu pasiekusi sėkmingą karjerą, tačiau asmeninis gyvenimas – gerokai apleistas. Paskutinieji metai buvo išties sunkūs, privertę susimąstyti kas aš esu, kodėl tai darau ir ar aš to noriu. Vieną rytą atsikėliau nelaiminga ir supratau, kad kažkas mano gyvenime yra negerai. Ta bloga nuotaika ir prasmės nebuvimas užsitęsė. Savo įmonėje esu išbandžiusi visas įmanomas pozicijas ir kai ateina tas metas, kai žinai viską, kyla klausimas kur augti toliau. Atrodo viską turiu: pripažinimą, statusą, sveikatą, tačiau jutau giluminę dvasinę beprasmybę“, - laidoje atviraus Rūta.

„Aš esu atviriausias žmogus pasaulyje, nes atvirumas yra mano pagrindinė gyvenimo vertybė. Paskutinius kelis metus gyvenimo tempas buvo nerealus ir tie vadinamieji „perdegimai“ kažkada ateina. Tačiau kai tu sudegi, iš pelenų naujai pakyli ir sukuri save naują“, - tvirtins Rūta.

Jaunos moters profesinė sėkmė žavi, įkvepia ir netgi kelia baltą pavydą, o pati Rūta sako, kad ji jau atsigavo, po gyvenimo mestų išbandymų ir yra pasiruošusi įsileisti meilę į savo širdį.

„Šiai dienai mano širdis yra atvira ir pasiruošusi kurti kažką naujo. Jaučiu, kad dabar galiu duoti ir noriu duoti. Vienai man yra taip gerai, jog aš noriu partnerio su kuriuo būtų vos vos geriau. O svarbiausias dalykas santykiuose man yra partnerystė ir sugebėjimas leisti viens kitam augti kaip asmenybėms“, - atvirauja Rūta.

„Tačiau susiduriu su ta realybe, kad ne bet kas gali ir ne bet kas nori būti šalia tokio žmogaus, kaip aš, ypač dėl to pačio sėkmės faktoriaus. Bet aš žinau, mano žmogus tikrai atsiras“, - šiltai pokalbį pabaigia Rūta.

Kokia yra profesinės sėkmės kaina, ar milijonai atneša tikrąją laimę ir kodėl vyrai bijo sėkmingų moterų – apie visą tai jau šį sekmadienį Delfi TV laidoje „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“.

Pasak prodiuserės Gintarės Kreipavičiūtės, „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – tai šią vasarą itin sėkmingai startavusi kitokia gyvenimo būdo laida, kurioje Lietuvos pramogų ir verslo pasaulio atstovai į atvirus pokalbius leidosi atostogų metu.

Paskutinė šio sezono „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – sekmadienį, 21:30 val. per Delfi TV.