Šį kartą laidoje savo istorijomis dalinsis neeilinis žvaigždžių penketukas: operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis, grupės „Baltos varnos“ atlikėja Milda Andrijauskaitė - Bakanauskienė, žurnalistas, LRT televizijos laidos „(Ne)emigrantai“ vedėjas, keliautojas ir nuomonės formuotojas Orijus Gasanovas, agronomas ir kraštovaizdžio specialistas Tautvydas Gurskas bei reklamos specialistė, dainininkė, muzikinių LRT projektų komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė, rašoma pranešime spaudai.

Dalyviai į laidą atvyko puikios nuotaikos, nusiteikę pasidalinti savo prisiminimais, išgyvenimais bei atkleisti savo gyvenimo dainą ir jos svarbą. Laidos dalyvį Merūną Vitulskį neretai galima pamatyti viešumoje, atlikėjas noriai bendrauja su žurnalistais, todėl daugeliui atrodo, kad apie jo gyvenimą žinome net menkiausias detales.

Istorija, kuria atlikėjas pasidalins šeštadienio vakarą, nustebins net visko girdėjusius: „Šią istoriją žino tik artimiausi žmonės,“ – laidoje atviravo dainininkas. Merūnas taip pat pripažino, kad tai yra ne tik jo gyvenimo daina, bet ir sūnaus.

Tuo metu grupės „Baltos varnos“ atlikėja Milda pasakodama savo istoriją neslėps: „Paauglystėje esu ne kartą bėgusi iš namų“, o laidos vedėjai Beatai Nicholson išprovokavus, pasidalins net menkiausiomis įvykio detalėmis.

Agronomo ir kraštovaizdžio specialisto Tautvydo Gursko pasakojimas paliks be žado net visko girdėjusią laidos vedėją, o studijos svečiai klausydami romantiško pasakojimo negailės draugiškų juokų ir netikėtų klausimų. Keliautojas ir žurnalistas Orijus Gasanovas pasidalins, su kokia daina prasideda kiekviena jo kelionė ir atskleis dar negirdėtų istorijų.

Visos istorijos jau šį šeštadienį, 21.00 val., pokalbių ir muzikos šou „Mano daina“ per LRT TELEVIZIJĄ.