„Gyvenome Londone beveik metus su ta idėja, kad kurtume kažkokią bendrą muziką. Deja, tai ne visai pavyko, nes teko daug dirbti, kad tiesiog išgyventume, o grįžus po darbo nėra nei laiko, nei jėgų. Pradėjome galvoti, ką mes čia veikiam, juk mūsų tikslas yra muzika, o mes nuo to tolstam“, - prisimena atlikėja.

„Galiausiai nutarėme važiuoti į Lietuvą – čia ramu ir yra kažkokia pirma pradžia. Atėjo laikas pagaliau įsirašyti tą albumą, apie kurį kalbame jau kelis metus. Todėl ir grįžome – kad turėtume laiko ir laisvės kurti. O į Izraelį keltis nenorėjome, nes ten tiesiog per karšta“, - pridūrė E. Redko.

Muzika sujungė, kelionės suartino

Orsko mieste gimusi Evgenya į Lietuvą su šeima persikraustė, kai jai buvo maždaug 3-eji, o atvyko čia dėl tėčio darbo kariuomenėje. Kaune augusi atlikėja nuo mažens norėjo išvykti į užsienį, todėl po 10-os klasės išvyko į Londoną, kur baigė paskutines dvi klases, o taip pat studijavo muziką universitete. Būtent Anglijos sostinėje Evgenya ir susipažino su savo būsimu vyru Asi, bet santykiai ilgą laiką vystėsi per atstumą.

„Iš pradžių mūsų draugystė buvo tarytum stiprus draugų ryšys. Mus labai stipriai sujungė muzika – per pasimatymus rašėme dainas, o susitikę kartu grodavome. Asi gyveno Londone apie dvejus metus, bet, kai su juo susipažinau, jis jau ketino netrukus išvykti iš Anglijos. Jam išvykus gavau pasiūlymą man atvykti į Izraelį pas jį į svečius. Bijojau ir dvejojau, bet aplankiau jį ir pirmą kartą susipažinau su jo šeima“.

„Po mano vizito Asi išskrido į Indiją ir taip apie dvejus metus tiesiog palaikydavome ryšį. Kažkuriuo metu pati viena keliavau Indijoje ir prisiminiau, kad ten gyvena Asi, todėl susisiekiau ir pasiūliau aplankyti jį. Taip ir užstrigau ten pas jį. Mano kelionei einant į pabaigą pradėjom kalbėti apie santykius ir mąstyti, ką norime daryti toliau. Nuo to laiko mes kartu“, - pridūrė 2015 metais Lietuvoje už Asi ištekėjusi E. Redko.

Išpildys svajonę surengti koncertą gamtos oazėje

Neseniai antrąjį albumą „S.O.S.“ išleidusi atlikėja klausytojus žada nustebinti unikaliu koncertu gamtoje – liepos 16 dieną pasirodys miesto festivalyje „Vilnius ORE“ sostinės Vingio parko VU Botanikos sode. Pasirodo, kad slaptą norą surengti koncertą būtent šioje erdvėje atlikėja turėjo jau ne vienerius metus.

„Vingio parko VU Botanikos sode teko lankytis dar prieš kelis metus draugų vestuvėse. Iš tikrųjų ta erdvė yra tokia graži ir nereali, kad mes ten pirmąkart atvažiavę su Asi atsisukom vienas į kitą ir sakom: „mes turim čia pakoncertuoti kada nors“. Todėl labai smagu, kad tai pagaliau įvyks. Pamatysite šokių ir dainų tiek iš pirmo, tiek iš antrojo albumo“, - pasakojo atlikėja.

„Pamatysite ir Asi, bet jis bus priešais sceną – rūpinsis garsu ir vaizdu, o su manimi bus šokėjai, su kuriais dabar daug repetuojame. Treniruotės tikrai nelengvos, bet po treniruotės viduje taip šilta ir gera pasidaro. Turime ir naują gitaristą. Labai laukiu koncerto. Įdomu, kaip viskas susižiūrės gamtoje“, - pridūrė E. Redko.

Kaip atrodė Evgenyos Redko ir Asi Yehuda vestuvės Kaune, kokiu kelionių Indijoje metu atrastu pomėgiu laisvalaikiu užsiima atlikėja bei kaip ją priėmė gausi vyro šeima Izraelyje – sužinosite jau šį pirmadienį 22 val. 15 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.