Šeštadienio vakarą dėl nugalėtojų vardo varžėsi keturi duetai: Liepa Norkevičienė ir Radvilė Galminaitė, Jurgis Brūzga ir Milėja Stankevičiūtė, „Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė bei prie projekto jam įsibėgėjus prisijungę KaYra ir Teodoras Lipčius.

Duetai dėl žiūrovų balsų kovojo atlikdami dvi dainas. Pirmajame etape skambėjo dalyvių specialiai finalui paruošti nauji kūriniai, o antrajame – duetų nuomone stipriausias ir geriausiai juos atspindintis projekte jau skambėjęs kūrinys, rašoma spaudos pranešime.

Iki šiol visus duetų pasirodymus vertino suaugusių ir vaikų komisijos suaugusiųjų ir vaikų komisijos – Inga Jankauskaitė, Dovilė Filmanavičiūtė, Ramūnas Zilnys, Vakarė Jarmalavičiūtė, Ąžuolas Račinskas ir Kristupas Kerulis. Šį vakarą vaikų ir suaugusiųjų komisijos nariai tradiciškai dalyvių pasirodymus komentavo, tačiau finalo metu nebedalijo jiems balų. Nugalėtojų duetą, Rusnę ir „Baltas varnas“, išrinko televizijos žiūrovai tiesioginiu balsavimu. Nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas – galimybė įrašyti dainą profesionalioje studijoje.

Viso projekto „Dainuok su manim“ metu dalyvius palaikė vedėjai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.