Dainininkė Nijolė Pareigytė–Rukaitienė artėjančios vasaros laukia kaip niekada anksčiau, nes naujausias jos pirkinys – butas prie jūros, rašoma pranešime spaudai.

„Būstas yra tokiam kvartale namų ir mes, to kvartalo gyventojai, turime šildomą baseiną, kubilą, pirtį, turim vaikų aikšteles, turim du didžiulius tvenkinius, pilnus žuvų, turim valtelę, vandens dviračius, turim mišką šalia ir jūrą“, – apie naujausią savo investiciją pasakos Nijolė.

Ji džiaugiasi ir tuo, kad visai šalia gyvens ir jos draugės iš „69 danguje“ – Karina Krysko bei Ingrida Martinkėnaitė. Jos Palangoje, tame pačiame kvartale, taip pat įsigijo butus.

Butas Palangoje – tik vienas iš daugybės brangių Nijolės pirkinių. Dar ji turi butą Vilniuje, kotedžą Kaune, kartu su tėvais ir broliu yra investavusi į butą Klaipėdos centre. O sykį, užsimojusi įkurti šilauogių ūkį, buvo įsigijusi ir 50 arų žemės sklypą. Tiesa, išgirdę apie jos planus kurti šilauogyną tėvai suskubo atkalbėti.

Įkurtuvių nuotaikomis gyvena ir grupės „Žemaitukai“ nariai Linas bei Ovidijus. Pernai jie abu Klaipėdoje įsigijo pirmuosius namus: Linas – namą, o Ovidijus – butą.

„Vienas reikalavimas buvo turėti namą, turėti žemės, terasą, kurioje galima išgerti kavos. Bet gal ir paskubėjau, nes tikrai buvau baltarankis, mano tėtis buvo baltarankis, mes grąžto nelaikėm, niekada vinies nekalėm... Ovidijus – labiau prie ūkio, sakydavo: „Linai, tikrai pavargsi“. Sakydavau, kad ne, robotų pas mane nebus, bet dabar robotas ir namus plauna, ir žolę pjauna“, – naujakurystės atradimais dalinsis „žemaitukas“ Linas.

9 arus žemės ir 130 kvadratinių metrų namą įsigijęs Linas kaip tik dabar paskendęs statybų rūpesčiuose, nes garažą nusprendė transformuoti į siuvyklą žmonai ir muzikos studiją sau. „Žmona siuva drabužius, taigi jai reikia daugiau vietos ir jai teko 17 kvadratų, o mano muzikos studijai – tik 3, pastatėm sieną, kad netrukdytume vienas kitam ir nesipyktume“.

Tuo metu kitas „žemaitukas“ Ovidijus, šiuo metu įsirenginėja naują butą Klaipėdoje. „Sponsoriai – uošviai, nes uošvė – interjero dizainerė, o uošvis – baldininkas. Bet ir aš kiek galiu, kiek moku, tiek prisidedu“, – pasakos Ovidijus.

Nijolės, Lino, Ovidijaus ir kitų žinomų žmonių naujakurystės atradimai bei praradimai – jau šį vakarą 19.30 val. laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK!