Taip pat laidos vedėjas Tomas Grigaitis kartu su ekspertais aptars 2021 metų nekilnojamo turto tendencijos bei iškels klausimą – ar nuosavas namas jau tampa prabanga?

Akyliausi žiūrovai prisimins, kad laidos komanda pas V. Skaisgirę jau lankėsi prieš kelis mėnesius – tąkart čia buvo tik pradėti statybų darbai ir Vaida pirmąkart dalijosi savo vizija, kaip viskas turėtų atrodyti, rašoma pranešime spaudai. Dabar V. Skaisgirė laidoje juoksis, kad jau pirmosiomis savaitėmis susidūrė su statybų realybe ir suprato, kad darbai toli gražu nevyksta laiku.

„Padaryta jau nemažai – pakeistas buto išplanavimas, nugriautos senos ir pastatytos naujos gipso sienos, padaryti elektriko darbai, susitvarkyta su kondicionieriumi, rekuperacija. Tačiau šiuos darbus planavome baigti sparčiau. Deja, yra, kaip yra“, – laidoje pasakos V. Skaisgirė.

Vaida į naujus namus įsiketi planavo kur kas greičiau, tačiau laidoje pripažins, kad tai dabar kelia šypseną. Nepaisant to, kad įrenginėjant 2 Vaidos butus dirba puiki komanda, įsikelti į naujus namus per 3 mėnesius Vaidai nebeatrodo realistiška.

„Viena grandis – kas dirbo su gipsu – užvėlavo. O tuomet įvyko tokia griūtis – dingo plytelių klojikai, tada teko nukelti dažytojus. Tai – pasaka be galo. Žinoma, tai – nesmagu, bet, tikriausiai, tokia yra naujakurių dalia“, – laidoje šyptels Vaida.

Tiesa, įkurtuvių data jau – žinoma. Vaida laidoje sakys, kad jaučiasi įpareigota į naujus namus įsikelti iki liepos ar rugpjūčio mėnesio. „Labai tikiuosi, kad, pavyzdžiui, Žolinę mes jau sutiksime čia. Labai to tikiuosi ir neturiu kito pasirinkimo – iki šio laiko mes viską turėsime pabaigti“, – sakys ji.

Ar Vaidai reikia nuolat būti statybų vietoje? O kas žinomą moterį lydi visame statybų procese? Atsakymai – jau šeštadienį, 11 val. laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ per TV3!