Gyvenimo pajūryje svajonė išsipildė tik dabar, po 21-erių kartu šeimoje praleistų metų. Gintarui gyvenamoji vieta nebuvo labai svarbi, renginius jis veda važinėdamas po visą Lietuvą. Bet Jūratė medikė, todėl visų pirma reikėjo surasti darbą žmonai. Dabar J. Mikalauskienė gydo žmonės Kretingos ir Šilalės ligoninėse, rašoma pranešime spaudai.

Anksčiau namą prie Palangos Gintaras tik nuomodavo. Todėl jam reikėjo dizainerių sprendimų ir remonto, kad namas taptų namais. Abu Mikalauskai labai mėgsta skaityti, Vilniuje turėjo daugybę knygų. Todėl Palangoje prireikė įkurti asmeninę biblioteką. Kadangi dukros jau užaugusios, tai jų kambarys tapo knygų namais.

18 arų sklypą, visai netoli jūros, pora įsigijo prieš 18 metų. Kaip investiciją, juk žemė tik brangsta. Bet tokiam sklypui reikėjo labai taupyti ir pora ne vienerius metus sunkiai dirbo.

Mikalauskai iki šiol išlaikė ir nuomos verslą. Ir jis visai gerai sekasi. Per karantiną dauguma žmonių bijo keliaut po užsienius, todėl atvažiuoja pas Mikalauskus į Palangą.

Dabar jau ir Jūratė nesigaili, kad vyro įkalbėta persikėlė gyventi į pajūrį. Yra skirtumas, kur eiti pasivaikščioti – prie jūros ar ant Vilniaus asfalto.

„Iš tikrųjų dabar labai džiaugiamės tuo mūsų sprendimu, nes kai dabar tas laikas atėjo, kai visi užsidarė. Gerai padarėme, kad mes išvažiavom iš Vilniaus, dabar daugiau gamtoj gyvenam. Daugiau turime laiko vienas kitam vienas“, - pasakojo sutuoktiniai.

Kai šeima kartu, tai ir tas karantinas ne toks baisus. Jūra ošia, pušys košia, paukščiai čiulba. Meilės niekada nebus per daug. Visas KK2 žurnalistų pasakojimas – šį antradienio vakarą, 19.30 val., per LNK.