„Tai yra tikrai mūsų dviejų labai skaudus išgyvenimas ir labai skaudi netektis, dėl kurios išlieta tikrai labai labai daug ašarų“, – pirmą kartą apie baisius praradimus prabilo Rasa Stonienė.

Tuo tarpu Rasos draugė, taip pat verslininkė ir nuomonės formuotoja Viktorija Siegel pasidalino kitokiais motinystės iššūkiais, rašoma pranešime spaudai.

Ji yra nusprendusi iki trisdešimtmečio pagimdyti, kaip pati sako, visus vaikus. Tai reiškia, jog per ketverius metus Viktorija norėtų gimdyti dar minimum du kartus. Vaikai būtinai turi gimti santuokoje. Ir tai – ne svajonė, o planas, kuris jau dabar yra kruopščiai įgyvendinamas. Šią vasarą tikrai įvyks kruopščiai planuojamos Viktorijos ir verslininko Lauryno Suodaičio vestuvės.

„Laurynas man pasipiršo ir mūsų abiejų noras buvo, kad vestuvės po pasipiršimo įvyktų, ar didelės, ar mažos, bet per metus laiko. Laurynas man pasakė: kol tu nebūsi mano žmona, tol mes vaikų neplanuosime. Tai didelė pagarba ir laimė, kai vyras taip žiūri į moterį“.

Viktorijai pritars ir viena geriausių jos draugių Rasa.

„Jei vyras peršasi ir neplanuoja vestuvių, tai kam tada tas moters suvedžiojimas? Tikrai linkiu vyrams būti labiau ryžtingiems. Tas sumetimas skudurų, pagyvenimas, na, taip metai, du... O toliau? O vaikai, o įsipareigojimai, o butai, o kreditai? Nenormalu. Mes esame už tą normalią tradicinę šeimą.

Jeigu dabar madinga būti nesusituokus, tai aš šitoj vietoj būsiu labai nemadinga ir man labai svarbu būti žmona“, – savo draugei, kurią vadina vyresniąja savo sese, antrins ir V. Siegel.

Dar daugiau žinomų moterų paslapčių, planų, širdies skausmų ir niekada negirdėtų istorijų – jau šį vakarą 19.30 „KK2 penktadienyje“ per LNK!