Pažinčių portalo programėlė „Tinder“ vilioja įvairiausius žmones: tiek ieškančius trumpalaikių pramogų, tiek išsiilgusius meilės, rašoma pranešime spaudai. Kristijonas, vadinantis save pažinčių aplikacijų veteranu, šia programėle naudojasi jau devynerius metus.

Pralaužti ledus

Anot jo, ši programėlė gelbsti nuo vieno sudėtingiausių susipažinimo momentų – kai nežinia, gali prieiti prie patinkančios merginos, ar būsi atstumtas. Čia nebelieka spėlionių, ar mergina mirktelėjo dėl to, kad vaikinas jai patrauklus ir jam atveriamas kelias pasilabinti, ar jai tiesiog kažkas pateko į akį...

Tiesa, vis dar gaji nuomonė, kad „Tinder“ yra skirta vien trumpalaikių, kūniškų malonumų ieškotojams, tačiau laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas šį stereotipą griauna. Kristijonas per tuos devynerius metus nuėjo į begalę pasimatymų – dalis jų atvedė ir į rimtesnius santykius.

„Dabar visos pažinčių aplikacijos tapo labai kompleksišku pažinčių įrankiu, kur gali ne tik susirasti antrą pusę ar kažką trumpam laikui, bet ir atrasti draugų. Visos šios aplikacijos suteikia daug daugiau galimybių žmonėms atrasti vienas kitą“, – sakys laidoje Kristijonas.

Kristijonas laidos žiūrovėms papasakos, ką gi reikia daryti, kad virtualiame pasaulyje būtų galima rasti savo svajonių vyrą. Jis duos kelis itin vertingus patarimus, kuriuos pažinčių programėlėje pritaikiusios vienišos moterys, gali tikėtis rasti savo gyvenimo vyrą.

O jei reikia tik... aistros?

Tačiau ne visada moterys ieško meilės. Ne paslaptis, kad dalis jų programėlėje „Tinder“ ieško vyro tik „vienam kartui“, patenkinti kūniškiems malonumams. Tai Lietuvoje vis dar yra savotiškas tabu, tačiau Kristijonas mano, kad toks moterų apsisprendimas nėra nei gėdingas, nei smerktinas.

„Aš manau, kad tai yra nuostabu, juk didžiausias resursas yra laikas. Nėra nieko baisiau, nei švaistyti laiką. Dažnai būna, kad labai įdomu kalbėtis, bet kai viskas nueina prie fizinių reikalų, atrodo taip, tarsi bandytumėte sudėti dvi skirtingas dėliones. Nėra jokios chemijos, jokio ryšio. Tai kam gaišti keturis, penkis, dešimt pasimatymų? – sakys Kristijonas neabejodamas, kad seksualinis potraukis yra labai svarbi gyvenimo dalis, kuri neturėtų būti varžoma stereotipų. – Jeigu yra abipusė trauka – kam laukti?“.

Tiesa, panašiose programėlėse susipažinę ir vienas kitą pamilę žmonės kartais vis dar slepia savo pažinties istoriją ir aplinkiniams meluoja, kad, pavyzdžiui, susipažino bibliotekoje. Kristijonas mano, kad to nebereikia – pažintys internetu jau tampa norma.

„Linkiu atsipalaiduoti, rimtai į tai nežiūrėti ir smagiai leisti laiką. Kas gausis, tas gausis. Per pirmąjį pasimatymą nepradėkite galvoti vaikų vardų“, – laidos žiūrovams, norintiems ar jau besinaudojantiems šia programėlę, linkės Kristijonas.

Žiedai, skęstantys tinkle

Laidos vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė pažinčių programėles palygina su tinklu, apimančiu ir jungiančiu įvairiausius žmones iš skirtingų pasaulio šalių. Šią savo mintį ji pritaikys rubrikoje „Floristinis desertas“ kurdama floristinę kompoziciją. Jos pagrindu taps simbolinis tinklas, kuriame susitiks ne žmonės, o gėlės.

Dekoratyvinius tinklo fragmentus iš floristinių vielučių dizainerė sukurs savo rankomis. Pagrindu dekoratyviam tinklui taps medžio kamieno rentinis. Į šią ypatingą konstrukciją harmoningai įsilies nuostabios gloriozos, kalijos, raganės, fritiliarijos. Floristikos dizainerė taip pat duos puikių patarimų, kaip išlaikyti kompozicijos proporcijas ir žaisti spalvomis. Gėlės, patekusios į tokį tinklą, sukurs ypatingą įspūdį ir papuoš kiekvienų įsimylėjėlių namus.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!