Kaip ir kiekvieną sekmadienį, laidos pabaigoje senbuviams teko į savo tarpą priimti naujoką bei atsisveikinti su tais, kurie, žiūrovų sprendimu, kovos daugiau nebetęs, rašoma pranešime spaudai

Ne vieną savaitę „Didįjį šou burbulas“ palikdavo ką tik pasirodęs naujokas – šįkart projektą taip pat rizikavo palikti ir vos praėjusią savaitę į „burbulą“ atėjusi Irena Starošaitė. Vis dėlto susumavus visus balsus paaiškėjo, kad žiūrovus mažiausiai įtikino poros ir scenoje, ir realiame gyvenime – Violetos ir Auggi – pasirodymas.

Šokėja projekte dalyvavo nuo pirmosios dienos, o po kurio laiko prie jos prisijungė ir jos mylimasis Auggi, kuris be jokio vargo pritapo prie kitų dalyvių. Tai, kad su „Didžiuoju šou burbulu“ teko atsisveikinti būtent šiai porai, nustebino ir kitus dalyvius – atsisveikinimas buvo itin jausmingas.

Sekmadienį taip pat paaiškėjo, kas projekte pakeis šokėjų duetą. Tai – vokalo mokytoja ir garsaus atlikėjo Vlado Kovaliovo antroji pusė Indrė Launikonytė. Ji jaunimą moko dainuoti jau 10 metų, o po Indrės pamokų šie tampa tarptautinių konkursų nugalėtojais.

„Projektą „Didysis šou burbulas“ žiūrėjau. Paliko labai gerą įspūdį, nes labai daug dramos, ir labai daug muzikos – tai viskas, ko man reikia. Konkurencija bus – taip jau yra. Kad ir kur aš beateičiau, žmonės manęs bijo. Nežinau, kodėl – ar dėl tos raukšlės kaktoje, ar dėl daug plaukų, ar dėl tos energijos, kurią aš nešu. Žmonės manęs bijo ir man tai patinka – konkurencija tikrai bus“, – sakė Indrė.

Indrė neklydo – „Didžiajame šou burbule“ su kuo varžytis išties bus, nes kiekvieną savaitę dalyvių pasirodymai tampa vis įspūdingesni. Mariaus Jampolskio pasirodymas sekmadienį priminė teatrą – žinomas vyras apdainavo legendinį krepšininką Arvydą Sabonį. Norbertas Liatkovskis pasirodė ringe, o jo kambario draugas Justinas Lapatinskas perdainavo savo mėgstamo atlikėjo Marijono Mikutavičiaus dainą „Trys milijonai“ ir scenoje pasirodė vienas. Irena Starošaitė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara įveikė sunkumus ir uždainavo anglų kalba, o itin sunkiai tekstą visą savaitę besimokęs Radži sugebėjo ant scenos nustebinti patį save, mat visus žodžius atsiminė be jokio vargo. Ir tai – tik dalis pasirodymų, kurie sekmadienį užkariavo žiūrovų širdis.