Pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais, rašoma spaudos pranešime.

Daugelis Ireną žino kaip įspūdingo balso savininkę, tarptautinių konkursų nugalėtoją ar net ne vieną apdovanojimą pelniusią linijinių šokių gerbėją. Bet kas galėjo pagalvoti, kad didžiulę aistrą ji jaučia ir įvairiems statybų darbams, kuriuos pati juokais vadina rankdarbiais?

Žinoma moteris pasakos, kad namuose, o ypatingai – per karantiną, kai nebegali dainuoti – ji įvairiausias darbais užsiima pati. „Aš galvoju, kad jeigu nėra darbo balsui, bet yra rankoms, tai irgi smagu. Užsiiminėju rankdarbiais“, – sakys ji.

Tiesa, toks pomėgis dainininkės kelyje kol kas ir lieka tik papildomu užsiėmimu. Irena teigė, kad privačių užsakymų dar nepriima, tačiau naujoje Žilvino studijoje, kurioje bus ir ofisas, ir muzikos, ir poilsio zona, vieną sieną ji išklijavo plytelėmis.

Dainininkė pasakos, kad tokį ne visiems žinomą savo talentą jai teko išnaudoti todėl, kad statybininkų neįmanoma prisikviesti nedideliems darbams. Negana to, pasirodo, kad kai reikia, Irena plyteles klijuoja jau ne pirmąkart: „Būdama 14 metų irgi virtuvę paėmiau ir išklijavau. Ir viskas laikėsi.“

„Gero vakaro šou“ laidoje Irena parodys ir tai, kaip gerai žino lietuviškas dainas – su Justinu ir Dijora žinoma moteris stos į kovą. Ne ką mažesnė kova jos laukia ir šį sekmadienį, projekto „Didysis šou burbulas“ metu. Šios laidos tema – sportas, o I. Starošaitei atiteko daina, kurią idealiai atlikti sugebėtų tikrai ne kiekvienas. Burtų metu paaiškėjo, kad Irenai tikriausiai reikės sudainuoti garsiosios Shakiros dainą „Waka waka“.