Kaip rašoma pranešime spaudai, projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu sekmadienį „burbulą“ palikti teko Kristinai Jurevičiūtei. Ironiška, tačiau būtent jai kiti projekto dalyviai žadėjo „Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojos vietą…

Kristiną projekte pakeitė vyras, kurio karjera prasidėjo dar „Dainų dainelėje“, ir kuris yra daugeliui pažįstamas iš kitų muzikinių šou. Tai – Ruslanas Kirilkinas. „Didžiojo šou burbulo“ dalyvių gyvenimus žinomas vyras sekė jau kurį laiką ir dalį čia esančių žmonių jau pažįsta. Tačiau nė vieno iš jų Ruslanas nedrįstų pavadinti nei draugu, nei priešu.

O štai prabilęs apie savo dalią karantino metu, R. Kirilkinas nebesulaikė ašarų.

„Šitas visas laikotarpis… Tu supranti, kad tu negali dainuoti, supranti, kad daugelis negali daryti to, ką dirbo ir darė iki šiol. Po tokios pertraukos viską taip nusibraukti ir užsidėti kažkokią artisto kaukę yra sudėtinga. Tikrai beprotiškai pasiilgau dainavimo, to ryšio su žiūrovu. Aš ateinu dainuoti – aš gi dainininkas“, – kalbėjo jis.

Šventinį Velykų sekmadienį „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai turėjo paruošti pasirodymus pagal lietuviškus hitus. Kūrinį laisvai rinktis galėjo Justinas Lapatinskas, Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė, Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, Norbertas Liatkovskis, šokėjai Violeta DaQueen bei jos vyras Augustinas Paulionis-Auggi. Visiems kitiems kūriniai buvo priskirti.

Įspūdingiausias pasirodymas sekmadienį atiteko Gabijai ir Žygiui, nepaisant to, kad vėliau vaikinas pripažino apie jį šįkart galvojęs mažiausiai – visos jo mintys buvo kitur. Vos tik nustojo skambėti jų daina, Žygis netikėtai priklaupė ant kelio ir paprašė savo mylimosios Gabijos rankos.

„20-30 kartų galvojau, ką pasakyti, ir galvojau, kad viską pasakysiu tvirtai, vyriškai, bet praskydau… Jokios strategijos nebuvo – iškart noriu užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti, kad viskas ne dėl žiūrovų balsų. Aš iš tikrųjų labai myliu Gabiją ir šitą dalyką planavau, tik planavau tai padaryti vėliau. Bet Velykos, 4 mėnesio 4 diena… Nėra geresnio šanso“, – vėliau sakė jis, o Gabija dar ilgai negalėjo atsigauti po patirtų emocijų.