Šį šventinį sekmadienį įvyko ir daugeliui netikėta bei smagi staigmena – realybės šou dalyvis Žygimantas Petkus tiesioginiame eteryje po pasirodymo pasipiršo savo gyvenimo draugei Gabijai Radžiūnaitei.

Žygis eteryje paprašė publikos dėmesio. Padėkojęs žiūrovams ir pasveikinęs su Velykomis, vyras priklaupė ant kelio ir pasipiršo savo mylimajai.

„Aš labai tave myliu ir noriu visą gyvenimą dalintis su tavimi. Gabija, ar suteiksi man galimybę vadinti tave žmona?“, – sužadėtuvių žiedą mylimajai tiesė Žygis.

Gabija nė nesudvejojusi atsakė: „Taip“.

Šou vedėjo M. Stasiulio paklausta, kaip jaučiasi, ji vos atgaudama kvapą džiaugėsi.

„Nežinau, kur aš esu“, – kalbėjo susijaudinusi Gabija.

Kas „Didžiajame šou burbule“ liks, o kam su projektu teks atsisveikinti, spręs tik žiūrovai, rašoma pranešime spaudai.

Kiekvieną antradienį paaiškėja nauja tema, pagal kurią „burbulo“ dalyviai savo pasirodymus ruošia iki didžiojo šou savaitės gale. Šįkart paaiškėjo, kad šventinio Velykų sekmadienio tema – lietuviški hitai. Kai kuriems „Didžiojo šou burbulo“ dalyviams buvo suteikta laisvė kūrinį pasirinkti patiems. Tiesa, jiems reikėjo laikytis vienos sąlygos – nė vienas atlikėjas negalėjo rinktis savo paties hito.

Laisvai rinktis šįkart galėjo Justinas Lapatinskas, Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė, Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, Norbertas Liatkovskis ir šokėjai Violeta DaQueen bei jos vyras, vos aną savaitę projekte pasirodęs Augustinas Paulionis-Auggi.

Burtų traukimo metu atskleista, kad Aleksandras Ivanauskas-Fara šįkart turėjo sudainuoti „Hiperbolės“ dainą „Išgalvotas gyvenimas“.

Radži perdainavo lietuviškos estrados princo Ryčio Cicino kūrinį „Lietaus dukra“.

Mia paruošė įspūdingą pasirodymą pagal Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“.

Marius Jampolskis atliko legendinio Stasio Povilaičio hitą „Gal ir teks“, o jam padėjo jo kambariokai, su kuriais kiekvieną savaitę aktorius tampa vis artimesnis – Radži ir Fara.

Kristina Jurevičiūtė pati sau metė iššūkį – jai buvo leista pasirinkti iš dviejų Justės Arlauskaitės-Jazzu kūrinių ir ji pasirinko tą, kurio dar niekuomet nėra dainavusi – „Nieko nesakyk“. Atlikėja žadėjo scenoje pasirodyti ne viena.

Gabrielei Rutkauskienei-Vashai buvo skirta „69 danguje“ daina „Super mergaitės“, tačiau vėliau ji pakeista į garsiosios Beatrich kūrinį. Būtent dėl to kilo konfliktas tarp jos ir Radži. Abu „Išpažinčių“ vakaro metu tikino, kad jų pyktį įplieskė nesusikalbėjimas.

Vis dėlto „Didžiajame šou burbule“ konfliktai ilgai nesitęsią ir jau kitą dieną Radži švelniai atsiprašė Gabrielės.

„Vasha, nebepyk, viskas gerai. Atsiprašau. Nesusišnekėjome ir tiek. Aš gi matau, kad tu nervuojiesi… Viskas, baigiam, gerai? Aš nesu toks blogas, kaip galvoji…“ – švelniai apsikabindamas atlikėją sakė jis.