Pasak mados profesionalo, Lietuvos moterys vis dar smarkiai atsilieka nuo pasaulio, nors galėtų būti priešingai.

„Pažiūrėkit į lietuvaites 60-metes Trakuose ar Zarasuose ir tada paimkit Madonną, bendraamžė, kuri vartosi su „triusikais“ ant žemės. Skirtumas tikrai yra. Ir nereikia čia sakyti, kad tos moteris visko prisidariusios. Tai aišku, kad yra technologijos, kolagenai, injekcijos ir visa kita. Reikia žengti koja kojon, nebijoti ir daryti. Net ir melžėja gali atrodyti puikiai. Visos baimės man primena, kaip senais laikais žmonės bijojo gerti aspiriną. Reikia nebijoti ir naudotis pasaulio tobulėjimu“, – nuomonę dėstė J. Statkevičius.

Anot pranešimo spaudai, kalbai pasisukus apie jį patį, dizaineris žodžių į vatą nevyniojo. Paklaustas, ar pats naudojasi įvairiomis specialistų paslaugomis Juozas išliko atviras: „Taip, suprantu, kad yra tų, kurie nenori pasakoti, kad kažką darosi. Aš juos suprantu, nors pats dabar pat galėčiau duoti visų specialistų kontaktus, pas ką aš einu ir ką darausi. Ir nereikia pasakų, kad gerai atrodantys žmonės neva turi tokius genus, tepasi tik grietine ir majonezais. Apskritai, žmonės save gražina jau nuo neatmenamų laikų. Net sovietiniais laikais buvo visokie veido patempimai, ausų susiuvimai ir net krūtinės didinimai“.

Anot J. Statkevičiaus, yra tam tikros nerašytos taisyklės, pagal kurias žaidžia visas pasaulis. Matomiems žmonėms ir įžymybėms jų laikytis yra tiesiog privaloma.

„Visi televizijos veidai, kuriuos matom, yra pakoreguoti. Žiūrovas žiūri į žmonės ekrane ir irgi nori būti toks pats. Lietuvių mentalitetas yra toks, kad jeigu negali perspjauti, tai tada apspjaus. Iš čia ir visa neapykanta. Aš tik noriu pabrėžti, kad paprastam žmogui tikrai nėra būtina visuomet atrodyti nepriekaištingai, bet tiems, kurie yra matomi, kurių profesija susijusi su viešumu – gera išvaizda privaloma. Labai paprasta“, – sakė pašnekovas.

Visą pokalbį išvysti galite čia: