„Taip vyksta visame pasaulyje. Bet aš visada sakau: kelkit subines ir eikite dirbti. Visi mes turime tas pačias rankas, tas pačias galvas, tai yra likimo sudėlioti dalykai“, – pasakoja moteris, kuri savo kailiu patyrė, ką reiškia būti pikta linkinčiųjų taikinyje. Kai kurios kovos netgi persikėlė į teismus, rašoma spaudos pranešime.

Dar viena nuodų dozė Rasai teko tada, kai ji praėjusią vasarą, būdama daugiau 40-ties, pagimdė dukrytę. „Gal čia daugiau lietuvių tas bruožas, kad 40-ties moteris jau nurašyta, lydima į pensiją ir gimdyt negali. O kodėl negali, jeigu sveikata puiki, jeigu vyro sveikata yra gera, kodėl mes negalime priimti Dievo dovanos?“

Rasa Stonienė
Foto: LNK

Nors ištekėjusi už vieno turtingiausių žmonių Lietuvoje Rasa tikrai galėtų būti vien ponia ir namų šeimininke, moteris tvirtina, kad 800 kvadratų namą ji prižiūri visiškai viena, dar augina du vaikus, turi savo verslą ir sako, jog jokių pagalbininkų jai nereikia. O jeigu iškyla kokia bėda, visada gali atsiremti į savo vyrą. Nors Stonių santuokai netrukus bus 16 metų, Rasa sako: „Aš iki šiol žaviuosi savo vyru. Tai yra išlaikytas žmogus. Aš tiesiog didžiuojuosi juo, žaviuosi“.

Dar daugiau detalių apie turtingos moters kasdienybę ir pasirinktą gyvenimo būdą – jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK, laidoje „KK2 penktadienis“.

Delfi primena, kad dėl galimos PVM sukčiavimo schemos FNTT sulaikytas įtakingas verslininkas R. Stonys savo biografijoje turi daugiau dėmių: minimas partijų rėmimo schemose, susijusiose su Rusija, anksčiau savo verslą jis plėtojo ir valstybinėje žemėje, buvo daugelio verslų dalyvis. Daugiau apie sulaikytą vieną turtingiausių Lietuvos verslininkų galite skaityti čia.

Rasa Stonienė
Foto: LNK

Jau anksčiau skelbta, kad Rasa ir Rimandas Stoniai – viena turtingiausių šeimų Lietuvoje. Jiedu valdo beveik 70 milijonų eurų vertės turtą, gyvena tarp Balio, Šveicarijos ir Lietuvos. Nors R. Stonys yra energetikos verslo atstovas, Rasa nuo vyro taip pat neatsilieka – yra Žiežmarių gėlių savininkė. Neseniai antrojo vaikelio susilaukusi 42-ejų moteris savo kasdienybę rodo ir instagrame – čia yra subūrusi 17 tūkstančių sekėjų armiją.

Internetiniai komentatoriai Rasą jau ne kartą privedė iki ašarų. Žmonės tyčiojosi iš to, kad Rasos vyras už ją vyresnis 24 metais, taip pat dėl jos išvaizdos.

„Kažkokios varnalėšos, kažkokios hienos, kaip aš jas išvadinau... Tegu daro mankštas, tegu gamina, tegu skaito, tegu augina vaikus, tegu kažką daro, tuomet neturės laiko tam sąšlavynui, kurį jos daro dabar“, – sako R. Stonienė.

Komentatoriai nemaloniai komentavo ir tada, kai keturiasdešimties slenkstį peržengusi R. Stonienė pastojo ir laukėsi dukrelės.

Rasa Stonienė
Foto: LNK

„Labiausiai tyčiojosi, kai laukiausi Felicijos. Taip pat tyčiojosi iš sūnaus Matuko. Kas šlykščiausia, kad už viso to stovi moterys. Moterys, kurios irgi turi vaikus, kurios irgi nėra tobulos... Nemanau, kad 42-ejų metų moteris negali gimdyti, jeigu fiziologiškai tiek vyro, tiek mano sveikata tai leidžia. Kodėl mes to neturime daryti, jeigu tai buvo tokia Dievo valia? Kodėl mes jos neturime priimt?“ – stebėjosi moteris.

Interviu su R. Stoniene galite skaityti čia.