Naujajame būste vietos pakaks ne tik erdviai svetainei ir virtuvei, bet ir puikiam sūnaus kambariui bei pačios Vaidos miegamajam, kuriame bus ir taip moters mėgstama vonia. Šį, kaip ir antrąjį būstą, skirtą nuomai, Vaida įrenginėja su didele meile.

Naujuosiuose namuose persipins du Vaidos mėgstami stiliai – industrinis ir klasikinis. Nuo pat pirmųjų žingsnių ją lydėjo interjero dizainerė Viktorija Matulevičienė, atsakinga net už dviejų būstų įrengimą, rašoma pranešime spaudai.

„Būsto vizija, kaip ir visi geriausi dalykai, gimė diskusijų metu, aš turėjau savo įsivaizdavimą, kokio būsto noriu, bet aš tikrai nesuprantu, kaip tai įgyvendinti, o Viktorija puikiai žino, kaip idėją paversti realybe“, – apie bendradarbiavimą su interjero dizainere pasakoja Vaida.

Laidos „5 žvaigždučių būsto“ filmavimo komanda Vaidą lydėjo viso proceso metu, tad laidos žiūrovai pirmieji išvys, kaip gimsta V. Skaisgirės svajonių namai.

Vaida Skaisgirė įsirenginėja du būstus

Žiemai reikia ruoštis vasarą

Liaudies išmintis byloja – roges tepti reikia vasarą. Ši išmintis tinka ir kiekvieno namo savininkui, norinčiam, kad jo būsto stogas atlaikytų visas žiemos negandas. Neretas jau įsitikino, kaip svarbu tinkamai pasirengti žiemai – juk nuo stogų krentantis sniegas ne tik gali apgadinti automobilį, lietaus nutekėjimo sistemą, medžius ir krūmus, bet ir pridaryti žalos pačiam stogui.

Ši žiema yra puikus priminimas, kad stogo danga reikia pasirūpinti iš anksto, nes storo ir šlapio sniego neatlaiko ne tik medžiai, bet ir pastatų konstrukcijos. Nuvalyti sniegą nuo stogo nėra tokia lengva užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tai verta patikėti specialistams – aukštalipiams, kurie žino, kaip saugiai tai padaryti.

Laidos vedėjo Tomo Grigaičio kalbinamas aukštalipys Antanas Šiaulys ne tik papasakojo, kokios būna sniego gaudyklės, kuo jos skiriasi ir ką būtina padaryti, siekiant išvengti nelaimės, bet ir atskleis, kaip išvengti dažniausiai pasikartojančių klaidų įrengiant sniego gaudykles.

Visus, norinčius sužinoti, kaip įrengti sniego gaudykles, kaip turi atrodyti kiekvienų namų įrankių dėžė, galinti padėti atlikti darbus, kuriems vis nebūdavo laiko, laidos vedėjas T. Grigaitis kviečia žiūrėti laidą „5 žvaigždučių būstas“, šeštadienį 11 val. per TV3.