Šį šeštadienį su TV3 televizijos žiūrovais sveikinsis ir pasinerti į kulinarinius pokalbius kvies laida „Virtuvės istorijos“. Dėl šalyje įvesto karantino, siekiant laikytis visų saugumo reikalavimų, šį projektą kurianti prodiuserinė kompanija „TV Topas“ pakoregavo laidos konceptą ir joje į azartišką dvikovą, dėl geresnio kulinaro vardo, stoja ne žinomi žmonės, o laidos vedėjai, šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir Dilanas Dampella Gamage. Nuspręsti, kuris iš jų geresnis kulinaras tenka kviestinei žvaigždei, kuri, įvertinusi abu patiekalus, išrinks skanesnį.

Laidos vedėjai gamins du ypatingus patiekalus, skirtus Šv. Valentino dienai: Ilona ruoš romantiškiems pusryčiams puikiai tinkančius plikytus pyragėlius, įdarytus rūkyta vištiena ir migdolo riešutais, o Dilanas pasidalins šventinės vakarienės idėja ir kepsninėje keps antieną su juodųjų serbentų padažu bei paruoš prie jos puikiai derančias braškių, aviečių bei pomidorų salotos, rašoma spaudos pranešime.

Mia Pilibaitytė
Foto: tomasfoto.lt

Siekiant užtikrinti, kad šefų kova būtų sąžininga, įvertinti kulinarinių sugebėjimų ir patiekalų atvyks žavingoji atlikėja Mia. Pramogų pasauliui sudėtingas karantininis laikotarpis neišvengiamai pakoregavo ir Mios gyvenimą. Vis tik, nors trumpam ištrūkti iš namų ir atsipalaiduoti jai padeda darbas televizijoje, o leisdama laiką namuose ji ne tik toliau aktyviai kuria dainas, bet ir atranda naujų mėgstamų veiklų.

„Nors karantinas šiek tiek pristabdė koncertinę veiklą, tačiau dirbu televizijoje, tad kaskart išėjimas į darbą būna tarsi atgaiva sielai, mat pasiilgau žmonių, trūksta veiklos ir to begalinio lėkimo, prie kurio atlikėjai yra pripratę. Namuose taip pat nepamirštu muzikos, kuriu dainas, o ypatingai per šitą karantiną beprotiškai pamėgau dar ir gaminti“, – pasakos Mia.

Valentino dienos išvakarėse laidoje svečiuodamasi atlikėja tikina, jog nors yra didelė romantikė, tačiau ją lydi nepaaiškinamas prakeiksmas, dėl kurio meilės ir įsimylėjėlių dieną Miai tenka sutikti vienai.

„Daugeliui, Valentino diena asocijuojasi su meile, o man – visuomet su skyrybomis. Toks prakeiksmas mane lydi visą gyvenimą, nuo pirmųjų santykių. Net jeigu ir tobuliausius santykius turiu, tai būtinai, per Valentino dieną susipyksiu ir ją švęsiu viena. Tačiau dėl to visai neliūdžiu: įsijungiu mėgstamą filmą, nusiperku ledų, gėlių ir taip praleidžiu tą dieną“, – atviraus Mia.

Mia Pilibaitytė
Foto: tomasfoto.lt

Kalbėdama apie meilę, atlikėja neslepia, jog gyvenimas jai šioje srityje tikrai nepagailėjo iššūkių. Pragaru virtusią santuoką, vyro šantažą ir skandalingas skyrybas išgyvenusi Mia yra tikras pavyzdys moterims, kaip atrasti stiprybę eiti per gyvenimą aukštai iškėlus galvą, atsitiesti po nelengvų išbandymu ir neprarasti tikėjimo meile.

„Esu nepataisoma romantikė ir net po sunkiausių gyvenimo iššūkių, šiai dienai vis dar esu įsimylėjusi. Jeigu įsimyli – tai myli visam laikui. Kartais atrodo, kad nutrūkus santykiams kartu baigiasi ir meilė, bet man taip nėra“, – laidoje pasakos moteris.

Didelis ramstis atlikėjai yra jos dvidešimtmetis sūnus Matas, su kuriuo moteris turi stiprų draugišką ryšį. Ypatingai šiomis dienomis, kuomet didžiąją laiko dalį visi praleidžiame namuose, jiedu džiaugiasi turintys laiko vienas kitam ir bendriems pomėgiams.

„Buvo sudėtingas paauglystės laikotarpis, kuomet galvojau, kad tai ne mano vaikas ir kažkas apkeitė ligoninėje, tačiau dabar mūsų ryšys – be galo stiprus. Mes mėgstame kartu leisti laiką, žiūrėti filmus, stengiuosi sūnui būti ne tik mama, bet ir draugė. Dėl to nebijome pasidalinti paslaptimis, klausiame vienas kito patarimų. Galėčiau net pavydėti pati sau, nes sūnų tikrai turiu tobulą“, – tvirtins atlikėja.

Kokių tradicijų Valentino dienos progą laikosi atlikėja Mia, kaip subyrėjus santuokai neprarasti tikėjimo meile bei kuris – Ilonos ar Dilano – patiekalas jai patiks labiau – sužinosime jau šį šeštadienį, 8:30 val. per žiūrimiausią TV3 televiziją.