Pirmasis NML arenoje pasirodo Alanas, ką tik „Radiocentro“ apdovanojimuose pelnęs geriausio atlikėjo titulą ir simbolinę lėkštę. Lėkštę Alanui dovanoja ir Komisaras. Sako, vaisiams susidėti. Alanas juokiasi.

Amberlife įžengia į studiją rimtas. Juoktis jis nenusiteikęs, o ir įvaizdis neleidžia. Nors abiem atlikėjams nerūpi kovoti, tačiau jų gerbėjai nusiteikę nepagailėti balsų už saviškio pergalę.

Pirmoji kova. „Noriu atiduoti pagarbą grupei, prieš kurią turime nuleisti galvas,“- sako jis ir dainuoja „U2” “With or without you”. Pasaulinis hitas skamba patraukliai, gerbėjai balsuoja, tačiau Alanas nenuleidžia nei rankų, nei galvos. Jis dainuoja apie savo gerąją fėją. „Ukmergė!” - skanduoja publika. „Geras miestas, buvau ne kartą,“- pritaria Alanas ir vėl juokiasi. Jo gera nuotaika - ne veltui. Dainininkas laimi pirmąją kovą 456:474.

Antroji kova. „Tu - vanduo, aš - ugnis“ dainuoja Alanas. „Day or night“ - Amberlife. Visos kovos metu rezultatas - apylygis ir tik paskutinėmis sekundėmis Alanui pasiseka laimėti 648:657.

Trečioji kova. Jei ją pavyks laimėti Alanui - jis taps varžybų nugalėtoju. „Tegu išnyksta taškai ir prizai,“- belieka Amberlife priminti savo dalyvavimo varžybose filosofiją. Atlikėjas dainuoja „Wicked game“. Alano „Malda“ baigiasi anksčiau, nei kovai skirtas laikas, tad Komisaras prašo, kad jis per likusią minutėlę dar kažką nuveiktų scenoje. Alanui kaip tik trūksta balsų iki pergalės, tačiau šis tiesiog nueina į savo vietą, bet tai nesutrukdo jam užsidirbti reikiamų skambučių ir laimėti. Alanui vėl pasisekė, arba tiesiog išsipildė Amberlife linkėjimas, kad išnyktų tie balsai ir prizai... 898:912. 3:0 Alano naudai.

Ketvirtoji kova. Amberlife gerbėjus Komisaras kaltina pramiegojus pirmąsias kovas, tad tegu stengiasi uždirbti bent garbės taškų, kurie bendroje turnyrinėje NML lentelėje bus svarbūs. Gerbėjai išties pabunda, be to, ir pats Alanas prieš sudainuodamas „Už mus abu“, skanduoja „Amberlife!“. Amberlife taip pat pagiria Alano dainą ir pats pažada pasistengti sudainuoti kažką gražaus. Akustinis „In your eyes“ variantas išties skamba maloniai. Žiūrovai tai pagaliau įvertina ir padovanoja Amberlife pergalę 389:330.

Penktoji kova. Alanas dainuoja „Lopšinę“. Amberlife - „Fly“.305:236 Amberlife pasiseka pelnyti dar vieną garbės tašką. Varžybos baigiasi 2:3 Alano naudai. Jo laukia kova „Va bank” ir Robertas Kupstas.

Robkės laukia ir būtent taip jį pavadinęs Komisaras. Algis prasisega marškinius, atskleisdamas savo krūtinę. „Aš vaidinu Mino,“- juokiasi Komisaras. Beje, „Kelio į žvaigždes“ dalyvių palaikymas R. Kupstui praverstų, nes, jei Alanas įveikė Amberlife, jį nugalėti nebus lengva.

Robertas atlieka eurovizinę dainą “I’m falling in love”. Alanas - „Tau vienai“. 350:263 gan netikėtai pergalė atitenka Robertui Kupstui. Matyt, žiūrovai įvertino vaikino ir jo šokėjų pastangas, tad nebus labai nuostabu, jei Kupstui šiemetinėje Eurovizijos atrankoje seksis geriau, nei pernai. Tiesa, Alano pralaimėjimas visiškai nenuliūdina: „Bet kuriuo atveju, muzika laimėjo,“- sako jis.

Ateinantį sekmadienį NML profesionalų kovose susitiks Irena Starošaitė ir „Mokinukės“.