„Grupuotėms jokioms nepriklausiau, po mokyklos tiesiai keliavau į konservatoriją. Po baigimo pradėjau ieškotis papildomų darbų, todėl puikiai prisimenu 1993 metus, vedžiau stipriai pasiturinčio vyro trisdešimtąjį gimtadienį, kurio turbūt nepamiršiu niekados“, – intrigavo aktorius V. Kirejev.

„Gimtadienio proga jubiliatas pats sau pasidovanojo tuo metu naujausią BMW automobilį ir tiesiai iš Niujorko pasikvietė koncertuoti Willi Tokarev. Ne pats paprasčiausias gimtadienis. Gimtadienis vyksta, visi sėdi prie stalų, o aš, kaip vakaro vedėjas, sugalvojau kažkokią miniatiūrą padaryti, o tam reikėjo prieiti prie jubiliato. Priėjau, o veiksmas, kaip iš filmo! Gal dešimt jo draugų išsitraukė ginklus ir į mane nusitaikė! Aš sustingau ir drebėdamas pasakiau, kad norėjau tik pajuokauti. Jie sakė: aha, žingsnelį atgal, įsidėjo ginklus atgal bei netvardydami juoko teigė, kad jie taip pat pajuokavo“, – prisiminimais dalinosi Valentin.

Valentin Kirejev
Foto: LNK

Po šios istorijos laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis pasidalino savo mokyklos laikų detalėmis, rašoma spaudos pranešime. Tik jo užnugarį saugojo ne jo keliais metais vyresnė sesuo, o sesers klasiokai. „Man užteko 4 metai vyresnės sesers, tai labiau galiojo mokykloje. Mano sesę visi jos klasiokai labai mylėjo. Tad jei mane mokykloj kažkas mažesnį skriausdavo, aš skųsdavausi sesės klasiokams, kurie be jokių papildomų klausimų visas problemas išspręsdavo“, – pasakojo Džiugas.

Džiugui pritarė ir jo kolega G. Savickas. „Aš iš viso, turiu 9 metais vyresnį brolį. Apie skriaudimus nebuvo nė kalbos. Jei kieme kildavo bėdų, aš atsakydavau, kaip lygus su lygiu. O kaip kitaip, kai toks užnugaris?“ – atviravo G. Savickas.

Kartu su V. Kirejev atvyko ir kita serialo „Rimti reikalai“ aktorė Gabrielė Malinauskaitė, kuriai vedėjai uždavė netikėtą klausimą: „Visi taip kalba, kad dėl vaidmens reikia permiegoti su režisieriumi. Nors aš pavyzdžiui, niekada nesu gavęs tokio pasiūlymo. O tu, Gabriele, ar kada nors esi dėl vaidmens miegojusi su režisieriumi?“ – teiravosi Giedrius Savickas.

Gabrielė Malinauskaitė
Foto: LNK

„Ne. Bet, žinok, ir man niekada niekas dėl vaidmens nėra siūlęs permiegoti, Giedriau“, – juoko netvardė Gabrielė Malinauskaitė.

Dar viena vakaro viešnia, projekto „Lietuvos balsas“ mokytoja – Monika Liu, kuri laidoje ne tik nusprendė įvertinti vedėjų vokalinius sugebėjimus, bet ir pasidalino savo patirtimi Amerikoje bei negailestingais žiūrovų komentarais. „Esu mačiusi komentarų, ypač dėl savo kūno plastikos. Kad, pavyzdžiui „Lietuvos balso“ kėdės mygtuką spaudžiu ne ranka, o koja. Nesuprantu šito, galbūt juos tai žeidžia. Yra žmonių, kurie manęs nemėgsta, bet ir aš jų nemėgstu“, – sakė Monika Liu.

Monika Liu
Foto: LNK

Jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., tik per LNK televiziją, pokalbių laidoje „Šeškinės 20“ išgirskite unikalių istorijų apie senus laikus, pokalbių apie muziką ir išskirtinį vedėjų dainavimo pasirodymą. Ar Monika Liu norėtų tokių dainininkų savo komandoje ir ar ji atsisuks vakaro šou vedėjams?