Grupės lyderio Vaidoto Valiukevičiaus kaip dainininko kelionė prasidėjo kur kas anksčiau, nei daugelis prisimena. Koncertuoti jis pradėjo su grupėmis „Kosmo“ ir „Omega“, ir, pasislėpęs po slapyvardžiu Milanno, ėmėsi solinės dainininko karjeros. Dabar, prisiminęs senus laikus, Vaidotas pripažįsta, kad grįžti atgal nenorėtų. Paklaustas, ar sutiktų ką nors padainuoti iš seno repertuaro, jis nevengė aštraus palyginimo, rašoma pranešime spaudai.

„Tarkim, kažkada labai seniai aš sisiodavau į lovą, ir, jei kažkas paprašytų vėl sisioti į lovą, sakyčiau ne, nes aš jau tai išaugau. Tai lygiai tas pats yra ir su tuo etapu, kai buvau Milanno. Etapas buvo, aš jo neneigiu, daug ko išmokau, pasisėmiau patirties, bet jis yra baigtas. Tas periodas buvo mano mokykla“, – sakė V. Valiukevičius.

Dažnai tituluojamas seksualiausiu vaikinu ar net svajonių jaunikiu, V. Valiukevičius tikina žvaigždžių liga nesirgęs.

„Ne, šito aš kažkaip išvengiau. Turbūt todėl, kad visada į tai aš žiūrėdavau iš šono ir kartais net pats save erzindavau. Galvodavau, palauk, aš dabar esu su kauke, o žmonės negali manęs priimti be jos? Man pačiam buvo keista, kad turiu užsidėti kaukę tam, kad kažkam patikčiau. Į viską žiūrėjau kitaip, todėl šia liga tikrai nesirgau“, – tikino grupės „The Roop“ lyderis.

Pirmoji Vaidoto pažintis su dabartiniais grupės „The Roop“ nariais Robertu Baranausku ir Mantu Banišausku įsimintina. Mantas atskleidė tikrąsias mintis, kurios tądien dėjosi jo galvoje.

„Puikiai prisimenu pirmą kartą, kai sužinojau, kad reikės groti su Vaidotu. Mane į grupę pasikvietė Robertas, atvykau, ir man pristatė Vaidotą. Sakiau, tai juk čia Milanno... Aš nenoriu groti su Milanno. Tokia man kilo pirmoji mintis. Tačiau galiausiai viskas išėjo puikiai“, – apie pirmąją pažinties dieną kalbėjo M. Banišauskas.

Kodėl ilgą laiką V. Valiukevičius negalėjo nutraukti Milanno karjeros, kodėl grupė „The Roop“ nusprendė pirmoji Lietuvoje pasirašyti sutartį su „Warner Music“ ir apie kokias prognozes savo ateičiai kalba atlikėjai? Interviu su grupės nariais - šį pirmadienio vakarą, 22 val., 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“.